Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jeśli pies jest rasowy to można go rozmnażać i sprzedawać szczeniaki, bo to HODOWLA


@Drzejzi: Hodowla musi być zarejestrowana, a Ty uzyskać w związku kynologicznym pozwolenie użycia danego psa/suki do reprodukcji. Nie możesz legalnie od tak sobie rozmnażać rasowego psa.

Mówię tutaj o normalnych hodowlach zarejestorwanych w ZKwP, a nie stowarzyszeniach "burka i kocurka" założonych, by obejść prawo.
  • Odpowiedz
@konrad__k Cóż dlatego sterylizacja i kastracje powinny być obowiązkowe. Potem przez taką nieodpowiedialnosc rodzą się niechciane psy i problemy ze znalezieniem ich domów i kończą w schronisku.
  • Odpowiedz
@konrad__k: tak już widzę jak zostawiasz sobie w najgorszym wypadku 5 szczeniaków i ta sukę. Wesołe stadko slodkich psiaczków x6, każdy normalny człowiek o tym marzy. Na bank ich nie wysterylizujesz bo bedzie ci szkoda kasy na 6 sztuk, skoro Ci było szkoda na 1. I karmić też bedziesz jakimś syfem bo pewnie szkoda kasy, a tak to słodziaki szybko pozdychają albo je auto rozjedzie. Was to chyba tylko podatek od
  • Odpowiedz
bo chciałam mieć kilka kotów


@Art10: rozumiem, że masz zarejestrowaną hodowlę? jak chcesz się bawić w wychowywanie kotków to oczywiście możesz i baw się świetnie. ale pod ścisłą kontrolą weterynarza i stowarzyszenia. można nawet na tym fajnie zarobić jak będziesz miała rasowce. a jak chcesz sobie rozmnażać dachowce to znajdź sobie może lepiej inne hobby. moja kotka raz w życiu zaszła w ciążę. wszystkie kotki zostały rozdane i wiesz co się
  • Odpowiedz
W ogóle ktoś z was wie, że zwierzętom też normalnie można zrobić aborcje? Siostra dziewczyny wzięła kotkę ze wsi, była coś grubawa, pojechała z nią do weta, okazało się że w ciąży, ale to żaden problem, na drugi dzień aborcja razem ze sterylizacją i po problemie.

To samo z psami, kiedyś przypałętała się do rodziców suka, było widać że w ciąży(ale nie jakiejś super zaawansowanej), od razu do weta, sterylka z aborcją
  • Odpowiedz
@konrad__k: wykopków boli, że jak oni, miastowi, chcieli psa, to kundla brać niewypada, bo jakby to wyglądało i płacili po kilka tys. za jakieś rasowe szczeniaki, których nie mogą rozmnożyć. Najmądrzejsze psy, jakie w życiu spotkałem, to wiejskie kundle. Na najgłupszych ludzi trafiałem w internecie.
  • Odpowiedz
wykopków boli, że jak oni, miastowi, chcieli psa, to kundla brać niewypada, bo jakby to wyglądało i płacili po kilka tys. za jakieś rasowe szczeniaki, których nie mogą rozmnożyć. Najmądrzejsze psy, jakie w życiu spotkałem, to wiejskie kundle. Na najgłupszych ludzi trafiałem w internecie.


@wszystko_wiem: ty jesteś tak głupi, czy tylko udajesz? W schroniskach i domach tymczasowych są tysiące kundelków, które czekają na właściciela. Ale tak, zgodzę się - na takiego
  • Odpowiedz
@Fenrirr: pamiętaj o dzieciach umierających z glodu w krajach trzeciego świata jak będziesz jadl kolejny pyszny posiłek i jak potem niedojedzone resztki wyrzucisz do kosza. Ta resztka w formie pieniądza utrzymałaby przy życiu jedno dziecko przez tydzień.
Miłego dnia życzę.
  • Odpowiedz
@Hindarsfjall: akurat rolnik to wykopowy dzbanuszek który kompletnie nie ogarnia tematu zwierząt, ba nawet szczyci się swoją głupotą jak widać, nie pierwszy raz o tematach ze zwierzętami, pamiętam jak coś się zesrał do mnie i zgłaszał wszystkie wpisy bo szanownego pana pocisnąłem, jeszcze napisał że chce sobie kupić głupiego sierściucha (a chcę z wcf hodowli) XD
  • Odpowiedz