Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Art10: jeśli świadomie chciałaś mieć kilka kotów i dlatego dałaś zaciążyć swojej kotce to spoko, ale głównie chodzi o to, że w większości ludzie nie sterylizują swoich psów i później są zdziwieni, że jest 8 szczeniaków i rozdają je byle komu, żeby tylko się ich pozbyć, a później te zwierzęta są nierzadko źle traktowane. A wszystko dlatego, że im szkoda 400zł na zabieg, który w sumie i tak się zwróci, bo
Kocham psiaki i nawet jeśli nie znajdę im odpowiedniego domu to zostaną u mnie. W DOMU! NIE w buzie na łańcuchu, NIE w schronisku, NIE uśpię ich.


@konrad__k: Bohatyr.

a ja tu widzę, że op jest przejęty losem młodych i szuka im domu, czemu od razu zakładać, że zaraz da im kopa w dupe albo odda do schroniska?


@Art10: Ale wiesz że większość rozmnażaczy nie planuje oddawać psów do schronisk?
@Filipterka25: Aha, czyli nie wiesz czy je wykastruje i czy będą wychodzące, ale nie przeszkadza Ci to nazwać ją debilką. Nie różnisz się niczym od tych gamoni z tagu #obowiazkowecwiczeniawojskowe z których, bądź co bądź, się słusznie śmiejesz.

@DuchGrzyb: Z nas dwóch, to jednak ty jesteś wsiurem, mój drogi przyjacielu z Krainy Polskich Rolników, a świadczą o tym dobitnie projekcje na temat mojej osoby i wsadzanie mi usta słów, których
@DuchGrzyb: ja uważam po prostu, że należałoby piętnować zachowanie ludzi którzy rozmnażaja zwierzęta z niedbalstwa a potem maja w dupie zupełnie co się z małymi dzieje, to jest patologia, a w tym wypadku wydaję mi się, że jest troszkę inaczej
Jest już sporym dowodem na twoją prostacką mentalność. "Mój pies to mogę nawet w worku do jeziora #!$%@?ć, bo to część żywego inwentarza, #!$%@? wam do tego" - to tego typu myślenie xDDD.


@DuchGrzyb: Lol, nie wstyd ci robić z siebie klauna, proszowicki wsioku? Masz jakieś moje posty na podparcie swoich wysrywów, czy jest to tylko "pewnie tak myślisz iks de"?