Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DuchGrzyb: czym innym jest napisać "pomyśl o sterylizacji, bo z kolejnym miotem możesz nie dać rady" a czym innym wyzywać od debili, wieśniaków, idiotów, egoistów itd
  • Odpowiedz
@DuchGrzyb: Super, tylko to nie było do ciebie. Teraz podaj dowody na te twoje kalumnie, które pisałeś na mój temat.

dopij winko i uważaj, żeby nie wpaść pod koła własnego ciągnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DuchGrzyb: Paczcie, jaki jestem oświecony, mieszkam w najbardziej wsiowej gminie na południu Polski, ale jadąc po rolnikach czuję się prawie jakbym mieszkał w Krakowie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@rolnik_wykopowy: A nas #!$%@? obchodzi twoje zdanie, wsioku z jakiejś dziury zabitej dechami, gdzie ludzie mentalnie dalej tkwią w czasach komuny. Jak żyjesz bezrefleksyjnie to sobie żyj, ale nie wciskaj swoich bezwartościowych gówno przemyśleń innym, bo jeszcze ktoś nieświadomy weźmie to na serio.

Dzięki za słowa wsparcia - jedne z niewielu. Kocham psiaki i nawet jeśli nie znajdę im odpowiedniego domu to zostaną u mnie. W DOMU! NIE w buzie na
  • Odpowiedz
@MienciuskiPajonk: Nie ma nakazu. Jak bierzesz młodego psa ze schroniska to zobowiązujesz się do sterylizacji i schronisko to sprawdza, poza tym jeśli nie masz legalnej hodowli nie możesz sprzedawać szczeniąt (możesz jedynie oddać za darmo). To jedyne obostrzenia jakie znam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Chciałem się tylko pochwalić szczęściem, które mnie spotkało oraz uśmiechem na dzień dobry... a w zamian dostałem w większości wiadro pomyj...

@konrad__k: i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: moze wyciagniesz wnioski
  • Odpowiedz