Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, które usprawiedliwiają obowiązkowe ćwiczenia wojskowe oraz wcielanie nas do woja.

Działa na wykopie od początku wojny i wiadomym jest, że to odpowiednik ruskich trolli - tyle że po stronie naszego sprzymierzeńca, a zatem wszyscy przymykają oko na jego działalność.

Chciałbym zaznaczyć, że nikt nie zrobił tyle dla Ukrainy, co Polacy. Nikogo by nie obchodził los Ukrainy - na arenie międzynarodowej - gdyby nie Polska.

Fajnie by było, gdyby Ukraińcy to jednak docenili i nie wciągali nas jeszcze głębiej, forsując agendę przymusowego wcielania do wojska polskich mężczyzn, czy pieprząc kocopoły o pocisku w Przewodowie.

Kto chciał walczyć, to pojechał. Wielu Polaków oddało życie za Ukrainę. Inni pomagają, jak mogą. Uszanujcie to oraz nasz wolny wybór.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #ukraina
Tywin_Lannister - Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, któ...

źródło: comment_16704855070vljvYI5L7dX8UdKS0lcWQ.jpg

Pobierz
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tywin_Lannister: do budy to ty pójdziesz xD i będziesz szczoteczka do zębów kible mył na jednostce, a ja się będę z ciebie śmiał xD

A propos niewolnictwa, wszyscy jesteśmy niewolnikami. Miło że to dostrzegles, teraz tylko zrozum że szczekanie nic nie zmieni bo to tak działa od zarania dziejów ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gryyyn: nie będzie. Ale ja rozumiem czym jest obowiązek wobec ojczyzny, wiem jak to działa i rozumiem że jest konieczne.
Trochę jak z niektórymi badaniami lekarskimi.
Nie lubię, nie chce, ale wiem że muszę i jest to konieczne.
@szurszur myślę że dałeś się w rzutkę jego, tak nie działa plik że ujawnia nazwę osoby wyrzucającego obrazka a lokalnego przeglądającego. Masło maślane wyszło z tego ale forsować nadal chłop będzie że to nie on tylko zielonka
@Tywin_Lannister:

Kto chciał walczyć, to pojechał. Wielu Polaków oddało życie za Ukrainę. Inni pomagają, jak mogą. Uszanujcie to oraz nasz wolny wybór.


jacy ukraińcy?
te ćwiczenia wprowadza twój pis ormowcu, ten który ty popierasz

Do budy, niewolniku.


nagle zamordystyczne prawactwo popierające zakaz aborcji do maga się wolności wyboru, ale oczywiście tylko dla siebie

szczyt bezczelności, zakłamania i skruwysyństwa