Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, które usprawiedliwiają obowiązkowe ćwiczenia wojskowe oraz wcielanie nas do woja.

Działa na wykopie od początku wojny i wiadomym jest, że to odpowiednik ruskich trolli - tyle że po stronie naszego sprzymierzeńca, a zatem wszyscy przymykają oko na jego działalność.

Chciałbym zaznaczyć, że nikt nie zrobił tyle dla Ukrainy, co Polacy. Nikogo by nie obchodził los Ukrainy - na arenie międzynarodowej - gdyby nie Polska.

Fajnie by było, gdyby Ukraińcy to jednak docenili i nie wciągali nas jeszcze głębiej, forsując agendę przymusowego wcielania do wojska polskich mężczyzn, czy pieprząc kocopoły o pocisku w Przewodowie.

Kto chciał walczyć, to pojechał. Wielu Polaków oddało życie za Ukrainę. Inni pomagają, jak mogą. Uszanujcie to oraz nasz wolny wybór.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #ukraina
Tywin_Lannister - Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, któ...

źródło: comment_16704855070vljvYI5L7dX8UdKS0lcWQ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
te ćwiczenia wprowadza twój pis ormowcu, ten który ty popierasz


Ustawę przegłosowały wszystkie partie w sejmie - oprócz kilku Konfederatów, którzy się wstrzymali. Nie popieram żadnej partii politycznej.

zamordystyczne prawactwo popierające zakaz aborcji do maga się wolności wyboru, ale oczywiście tylko dla siebie


Nie popieram zakazu aborcji i brałem udział w protestach po wyroku TK (czego akurat żałuję, bo protesty zostały wykorzystane przez organizacje feministyczne do celów polityczno-zarobkowych)

@afc85: Chyba masz
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Typ broni też Bandery i już z nim dyskutowałem wielokrotnie. Pisał żeby zaraz atakować Rosję bo to na bank rakiety rosyjskie spadły na Polskę. Konto ma od marca. Typowy troll ukraiński bo który udaje polaka. Kiedyś mi wysłał zdjęcie paszportu co miało niby udowodni ze jest polakiem xD Też bym mógł wstawić zdjęcie kolegi meksykanina i bym był wg niego meksykaninem xD

https://www.wykop.pl/wpis/68874913/ukraina-heheszki/
  • Odpowiedz
Daj dowód.


@szurszur: koleś nie rozumie ironii nie zna polskiej sceny politycznej i jak mu napisałem ze bandera to zbrodniarz to zaczął pisać ze on nie wiedział o niczym bo był w obozie. Wyśmiałem to cytując krowina z ironia ze "bandera nie wiedział" a typ mnie od konfederatów wyzywa. To nie jest polak tylko ktoś kto udaje polaka. S8iedze na tagu Ukraina od 2014 pamiętam stadlerów mr.witmanów i mam prawie pewność
  • Odpowiedz
@printf: Coś kiepskie te dowody. To samo o Banderze mówił premier Olszewski i co to nie Polak?

Wyśmiałem to cytując krowina z ironia ze "bandera nie wiedział" a typ mnie od konfederatów wyzywa.


@printf: Tu nie ma pełnej analogii.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: siedzę na tagu #ukraina od czasu jak jeszcze niektóre wykopki śmiały się, że siedzimy po nocach a ruskie i tak nie wejdą i typa trudno nie kojarzyć, nie mam wątpliwości że to ukraiński trol. Według mnie przyjechał do Polski przed wojną, najpewniej studiował/studiuje tutaj i nauczył się polskiego (co jest bardzo łatwe dla ukraińców), ewentualnie tutaj pracował. Nie mogę zrozumieć od dłuższego czasu czemu nie wyłapał bana, ruskich troli banują
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ten typ to ukraińska onuca której wpisy na mirko jakkolwiek się wybijają bo są plusowane przez innych odklejeńców a nie ma możliwości dawania minusów, na głównej prawie każdy wpis tego typa który widzę ma więcej minusów niż plusów
  • Odpowiedz
Chciałbym zaznaczyć, że nikt nie zrobił tyle dla Ukrainy, co Polacy. Nikogo by nie obchodził los Ukrainy - na arenie międzynarodowej - gdyby nie Polska


@Tywin_Lannister: nie nie, gdyby nie USA.

Ukrainy by dziś nie było. I ruskie szykowaliby się na Polskę za niedługo.

To Ameryka nie może sobie pozwolić na oddanie Europy wschodniej pod rosyjską strefę wpływów - Ukrainy, krajów bałtyckich, Polski, itd.
Jeśli chce być światowym rozgrywającym. Gdyby nie
  • Odpowiedz
do budy to ty pójdziesz xD i będziesz szczoteczka do zębów kible mył na jednostce, a ja się będę z ciebie śmiał xD


@Perun_93: ja to jest, że praktycznie każdy żołnierz który się tu odzywa to patus, wy tam macie badania na początku które odrzucają każdego normalnego?
  • Odpowiedz
nie wiedział" a typ mnie od konfederatów wyzywa. To nie jest polak tylko ktoś kto udaje polaka. S8iedze na tagu Ukraina od 2014 pamiętam stadlerów mr.witmanów i mam prawie pewność ze to koto nie jest polakiem i sieje propagandę PiSu i Ukrainy. Tu siedzą boty z Rosji i z Ukrainy. Tez nie jesteś nowy zacznij na to patrzeć nie tylko sercem. Kole


@printf: niby zgadza się że są w necie bot
  • Odpowiedz