Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, które usprawiedliwiają obowiązkowe ćwiczenia wojskowe oraz wcielanie nas do woja.

Działa na wykopie od początku wojny i wiadomym jest, że to odpowiednik ruskich trolli - tyle że po stronie naszego sprzymierzeńca, a zatem wszyscy przymykają oko na jego działalność.

Chciałbym zaznaczyć, że nikt nie zrobił tyle dla Ukrainy, co Polacy. Nikogo by nie obchodził los Ukrainy - na arenie międzynarodowej - gdyby nie Polska.

Fajnie by było, gdyby Ukraińcy to jednak docenili i nie wciągali nas jeszcze głębiej, forsując agendę przymusowego wcielania do wojska polskich mężczyzn, czy pieprząc kocopoły o pocisku w Przewodowie.

Kto chciał walczyć, to pojechał. Wielu Polaków oddało życie za Ukrainę. Inni pomagają, jak mogą. Uszanujcie to oraz nasz wolny wybór.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #ukraina
Tywin_Lannister - Rozbraja mnie, że ten typ plusuje wszystkie wpisy i komentarze, któ...

źródło: comment_16704855070vljvYI5L7dX8UdKS0lcWQ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:
Poplynales juz na etapie "gdyby nie PL to nikt by sie sytuacja UA nie przejal", co za brednie lol, uwierz mi w Pentagonie maja mapy i potrafia z nich korzystac. Dalej nie czytalem, bo po tym watpie czy jest sens.
  • Odpowiedz
pomyślało tysiące Ukraińców, po czym musieli się na granicy żegnać z rodziną bo między 18 a 60 rokiem życia zakaz opuszczania kraju xD


@Perun_93: po pierwsze ryzyko ataku na kraj NATO jest równe 0, a po drugie wywiad NATO wiedziałby o tym dużo wcześniej, więc byłoby masę czasu na wyjazd
  • Odpowiedz