Wpis z mikrobloga

mowisz o takiej korelacji?


@qusqui21: Nie rozumiem? Co ma wnieść Twój wykres?
Konsumpcja sera nie ma nic wspólnego ze śmiercią w łóżku i korelacja jest przypadkowa.
Uważasz, że bogactwo kraju nie ma nic wspólnego z chęcią poświęcenia się dla kraju i jakakolwiek korelacja jest przydadkowa?
no nie masz zadnych dowodow na taka korelacje, ja natomiast mam wykres.


@qusqui21: Dowody na korelację mam. Masz bezużyteczny wykres i arogancję, by się kłócić, samemu nie rozróżniając korelacji, od zależności.
Smutne
czyli z jakiegos powodu zamozna Finlandia, Izrael i Szwecja jednak jest wysoko w rankingu checi obrony wlasnego kraju? Moze wynika to z poziomu jaki reprezentuja te kraje?


@qusqui21: Finlandia, Izrael i Szwecja są niżej od Maroko, Wietnamu, Indii, Afganistanu i Bangladeszu. Według Ciebie wynika to z tego, jaki poziom reprezentują te kraje?
ale w rankingu GDP sa w gornej 20, wiec juz mi sie nie chce z toba pisac, bo probujesz swoja #!$%@? teze obronic, a jest ona warta gowno. Szukaj innej korelacji.


@qusqui21: Moja teza jest prawdziwa, a że jedynym Twoim argumentem jest słowo gówno, to nie moja wina
jest tez korelacja z tym jak blisko zagrozenia masz kraj (izrael, finladnia)


@lasaghneboi: Wcale nie twierdzę, że w takim zjawisku mamy do czynienia tylko z zależnością liniową z jednym czynnikiem.
Polityka historyczna, duma narodowa, demografia - każda z tych cech także ma wpływ.
Jednak nie ma co mówić, że jak jest zajebiście, to ludzie chcą się bić - vide Niemcy, a jak jest #!$%@?, to nie chcą vide Maroko