Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
W sumie babka ma racje bo młodziakom dzisiaj brakuje testosteronu i to jest fakt a nie wymysł. ALE jeśli pójście do okopów jest typowo męskie to co jest typowo damskie? Do garów albo do wyrka
Niestety większość społeczeństwa ma sprany mózg patriarchalnymi wzorcami. Ale jak feministki mówią, że trzeba walczyć z patriarchatem i że każdy ma w sobie seksizm, a kobiety też podtrzymują patriarchat to słyszysz ból dupska, bo jak to tak kobiety obrażać.


@Oseghe: przecież jedyna partia która się wyłamała od głosowania za tą seksistowską ustawą to konfederacja. Lewica w całości zagłosowała za.

Feministki nie robią nic w kierunku równouprawnienia, wręcz przeciwnie - chcą zgarnąć