Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: Jeżeli to nie bait.
Nie wiadomo jaka to psychoterapia i jakie zaburzenia leczą tam gdzie jesteś. Terapeuci mogą stosować różne techniki terapeutyczne. Terapeutka mogła wyrazić swoją opinię z wielu powodów. Związanych z tobą lub nie. Wcale to też nie musiała być jej opinia w którą wierzy.
Przy czym rzeczywiście terapeuci, rzadko wyrażają swoje poglądy.

Próby zgłaszania tego do ośrodka, są z góry bez sensu. Nawet jeżeli rzeczywiście zrobiła coś źle,
  • Odpowiedz
@Dragonan: #!$%@?, jak zwykle dzban, co broni tych pseudoterapii xD. Rozumiem, że OP jakby powiedział coś typu, że te szmaty mają iść do garów, bo tylko do tego się nadaje kobieta, to też nie powinny one mieć z tym problemu? Temat do terapii xD. Według was to nawet Żydzi w obozach koncentracyjnych to temat na terapię, a nazistów ułaskawić.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Raczej fanatyzm ludzi którzy piszą takie kiepskie prowokacje, nie możesz sobie wyobrazić, że #!$%@? swoich idealogicznhch wysrywow do tematów medycznych i nierealnych sytuacji nie jest pozytywne, już pomijając efektywność terapii. Z drugiej strony no tak lepiej isc pobiegać i dusić w sobie problemy jak prawdziwy mężczyzna i typowy janusz czy Seba.
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Pójdź najpierw na terapię, a potem się wypowiadaj, bo oni sami polecają bieganie xD. Sam słyszałem na takowej, żebym poszedł na siłownię to się magicznie wszystko zmieni. Psychoterapeuta nie jest zawodem medycznym. Byłem już na paru terapia i wiem jakie gówno tam się może zdarzyć + śledzę na tyle temat, że takie patologiczne sytuacje przestały mnie dziwić. Zupełnie nic nie wiesz, a się wypowiadasz i szkodzisz OPowi, wmawiając mu, że
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Nie masz nic innego niż terapia.
Dlaczego używasz tutaj słowa szmaty czy gary. Jakbyś tak powiedział, to ktoś miałby powód aby mieć problem z tobą a nie z tym co mówisz. Jakbyś jednak powiedział, że dla ciebie "prawdziwa kobieta to dba o dom" to mogłoby się tym kobietom nie podobać, nie powinno jednak wzbudzać agresji w twoją stronę.

Widać że nie wiesz zupełnie do czego służy terapia, jak ma działać,
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: Jak to mówił wujek Janusz przy wódce: "feminizm kończy się tam, gdzie trzeba wnieść szafę na trzecie piętro". Słucha człowiek takich rzeczy jak OP nam zaserwował i zastanawia się czy ten wujek to na prawdę taki zacofany prostak
  • Odpowiedz
@Kamilo67: ah czyli kolejny mitoman, jak pojdziesz do apteki to tez nie jest zawod medyczyny? pielegniarka tez nie bo nie ma doktoru z pielegniarstwa (ale musisz miec studia wyzsze teraz). Jasne, ze byles na terapii jak wiekszosc wykopkow ktore nawet dziewczyny za reke nie trzymaly ale pisza o roznych aspektach zwiazku i seksu.
Przestan trollowac i tyle.
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: żadna normalna terapeutka nie powiedziałaby o swoich przekonaniach, a szczególnie w taki sposób. Śmiało możesz napisać skargę, mogę ci pomóc. Jeśli nie masz nic przeciwko, podaj jaki to ośrodek/imię i nazwisko tej 'terapeutki'.


@factoryoffaith_ już dla bejta gotowy robić komuś na złość...wykop ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister:

ah czyli kolejny mitoman, jak pojdziesz do apteki to tez nie jest zawod medyczyny? pielegniarka tez nie bo nie ma doktoru z pielegniarstwa (ale musisz miec studia wyzsze teraz).


Weź poczytaj najpierw, bo oba wymienione przez ciebie zawody są uznawane za medyczne. Psychoterapeuta natomiast z definicji nim nie jest. Skupia się na czymś zupełnie innym niż medycyna. No chyba, że chcesz się kłócić z definicjami i nauką to pozdro xD.
  • Odpowiedz
@Dragonan:

Nie masz nic innego niż terapia.


Pierwsze zdanie i już bzdury xD. Masz psychiatrię, coaching, wsparcie bliskich, internet...

Dlaczego używasz tutaj słowa szmaty czy gary. Jakbyś tak powiedział, to ktoś miałby powód aby mieć problem z tobą


No tak, wiedziałem, że tutaj z dupy powiesz, że tak to już nie wolno XD.

Widać że nie wiesz zupełnie do czego służy terapia, jak ma działać, co może zrobić, a czego nie
  • Odpowiedz