Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
@NieBendePrasowac: Zastosowanie przez Ciebie argumentu: ale to ty nie masz racji, nie jest przypadkowe.

Kobiety przez całą swoją historię dawały na lewo i prawo za lepszy status majątkowy i społeczny. Dzisiaj się to nie zmieniło. Instagram, Snapchat, OnlyFans, Roxa, odloty etc. Niczym się to nie różni prócz stopnia sprzedaży swojego ciała. A jeżeli nie media społecznościowe to w związkach też się sprzedają za wygodne zycie.

Poznałem bardzo dużo ludzi z wielu
@Arstotzkaball: Jeśli to prawda to kurła nie mam pytań. Ja rozumiem logiczne argumenty z jakiejś innej beczki, ale "bo wojsko robi z chłopców prawdziwych mężczyzn"? No ja #!$%@?ę, ja bym ją #!$%@?ł, bo to oznacza, że ona nie myśli, nie ma refleksji w takim zawodzie, w którym jest to podstawa, tylko #!$%@? jakiś szajs.
Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali.


@Arstotzkaball: Bo w razie czasu kryzysowego nie ona / one będą musiały stawić czoła "wyzwaniu" jakim jest walka i śmierć w okopach.

W społeczeństwie, że taki pogląd panuje to jeszcze jestem w stanie zrozumieć - ale na terapii gdzie babka de facto ma płacone za umiejętność empatycznego wczucia się w sytuacje życiowe 2 osoby to jest jakiś kabaret nieśmieszny.