Wpis z mikrobloga

ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm (sam w sobie) a właśnie #fobiaspoleczna jest zdecydowanie najgorszym i najbardziej okaleczającym życie gównem

depresje sresje bordery bipolary schizoidy psychopatie z tym wszystkim ludzie potrafią prowadzić w miarę normalne życie a już zwłaszcza społeczne
brzydal o ile tylko jest dynamiczny i wygadany w końcu zainteresuje jakąś kasię czy monikę
nawet autystyk przy odrobinie szczęścia\* może mieć w miarę udane życie towarzyskie a nawet babę
o ile tylko właśnie nie ma tej #!$%@? fobii społecznej\* i jest względnie dynamiczny to odnajdzie się na jakimś pyrkonie czy innym zlocie tramwajofilów może nawet wpadnie w oko jakiejś aspijce i będą żyć razem długo i szczęśliwie koniec

a socjofobik?
zawsze wszędzie w każdym możliwym środowisku typu szkoła praca czy kurs szydełkowania będzie siedział cicho w kącie i przyglądał się jak ludzie dookoła normalnie rozmawiają śmieją się nawiązują znajomości po prostu żyją
nigdy nigdzie nie rozepchnie się łokciem nie zawalczy o swoje
w szkole nigdy nie pójdzie na żadne kółko naukowe nie weźmie udziału w żadnym evencie nie zaangażuje się w żadną inicjatywę nie zrobi nic co wymagałoby jakiegokolwiek wychylenia się i narażenia na bycie ocenianym
z szukaniem pracy też powodzenia przy totalnym braku wiary w sb i swoje kompetencje oraz skrajnym totalnie paraliżującym lęku przed odrzuceniem albo ww byciem ocenianym
w sumie to nawet samo głupie chodzenie do szkoły nie jest wcale takie oczywiste bo niektórzy i tego za bardzo się boją
wieczna przewlekła permanentna samotność izolacja osamotnienie
zawsze wszędzie wszystko sam sam sam sam sam sam i sam
w nikim wsparcia w nikim pomocy w nikim porady w nikim pocieszenia radź sobie ze wszystkim sam rób wszystko zawsze i wszędzie sam
można niby próbować to leczyć ale trzeba by najpierw znaleźć odwagę żeby wgl zgłosić się po pomoc xd co może być truuuuuuudneeeeeee (i wcale nie daje gwarancji poprawy)
internet? no niby fajne miejsce dla #!$%@? ale aktywnie udzielają się (że nie wspomnę o nawiązywaniu znajomości) i tak tylko ci dynamiczniejsi a takie true spierdoxy boją się nawet odezwać i tylko czytają xd ;//

#damskiprzegryw przy odpowiednim stopniu wycofania też nie jest problemem (w sensie jest jak najbardziej realny czyli jest problemem xd) bo wbrew czarnoczopkowym teoriom wokół mocno wycofanej szarej myszki wcale nie skacze wianuszek adoratorów/bankomatów i może ona prowadzić zupełnie totalnie piwniczny żywot obarczony dokładnie tymi samymi problemami jakie opisałem w poprzednim akapicie (aczkolwiek w przeciwieństwie do chłopa ma jakieś tam niezerowe szanse że znajdzie się rycerz na lśniącym koniu chcący ją ratować)

\*tzn jeśli jakimś cudem nie byli gnojeni prześladowani i niszczeni w okresie kiedy kształtuje się psychika
ciężko o to w tym #!$%@? świecie mając autyzm i nie mam totalnie pojęcia jak to robią no ale zdarzają się takie przypadki

#przegryw #blackpill ##!$%@? #osobowoscunikajaca #nerwicalekowa #zaburzenialekowe #zaburzeniapsychiczne #psychologia #psychiatria #gownowpis #oswiadczeniezdupy #przemysleniazdupy #takaprawda
Pobierz Chodtok - ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm...
źródło: comment_1670340172g7sIcFIiSBRghyvwJwx9aQ.jpg
  • 71
O, tak wyglądało moje życie przez długie lata.


@choochoomotherfucker: No ale nie wierzę, że nikt nigdy nie próbował Cię poderwać. Moim zdaniem szare myszki nie istnieją. Wszyscy jesteśmy takimi samymi zwierzętami tylko niektórzy bardziej panują nad instynktami, a inni mniej. Ja też mógłbym być spermiarzem wewnętrznie chociaż się nie uzewnętrzniam, bo jestem w miarę inteligentny i tylko to mnie od nich różni. Nie przesadzajmy też, że każda wiadomość/komentarz to od razu
@Chodtok: Bo napisałeś to tak jakby to była zasada a nie wyjątek a prawda jest taka, że większość ludzi nawet nie świadomie brnie żeby kogoś poznać. Większość tych osób siedzących w domach prędzej czy później i tak zaczyna jakiekolwiek małe znajomości zawiązywać.
@Chodtok jak ja nigdy nie pracował dłużej jak miesiąc (ostatni raz w gastro przez 3 tyg to było 2 lata temu i #!$%@?ł mnie za zjedzenie frytki która miałam wyrzucić do śmieci i jeszcze powiedzieli na koniec że się się do niczego nie nadaje i nara i od tej pory nie byłam nigdzie całkiem i się boję) Ja wieczny student bo w ten sposób wydłużam sobie czas nie pracowania
No ale nie wierzę, że nikt nigdy nie próbował Cię poderwać.


@typowyWykopekMizogin: Gdzie mnie ktoś miał podrywać, jak cały wolny czas spędzałam w domu? Ale i tak w szkole zero zainteresowania, nie byłam na studniówce, a gdybym chciała iść, to bym nie miała z kim. W późniejszych latach było to samo, miałam pracę, dzięki której bywałam w różnych miejscach i między różnymi ludźmi, ale też nikt nie zagadywał ani nie podrywał.
@choochoomotherfucker: Twierdzisz, że brak zainteresowania ze strony kobiet to nasza wina, ale nie zmieniaj znów tematu. Mówimy, że samotna dziewczyna zawsze znajdzie gro chętnych na portalach (nie wierzę, że każdy jeden to zbok), a brzydki facet nie ma na to szans. A gdybyś chciała iść na studniówkę, to zapewne miałabyś chętnego, ale on by Ci się nie spodobał.
Hmmm przecież ty pielęgniarz drug-dealer
No i skoro miesiąc to znaczy że najpierw wgl się zgłosił do tej roboty to już coś

Ja wieczny student


Co ty wiesz młodzieńcze xdd ;/////

@gocha_34:
@Chodtok wtedy miał odwagę ale wrócił już bez jej
Nie ironicznie na studiowaniu zarabiam tyle co najniższa krajowa a nie sram w gacie jak przy pójściu do jakiejkolwiek roboty w obecnym momencie
w szkole nigdy nie pójdzie na żadne kółko naukowe nie weźmie udziału w żadnym evencie nie zaangażuje się w żadną inicjatywę nie zrobi nic co wymagałoby jakiegokolwiek wychylenia się i narażenia na bycie ocenianym


@Chodtok: Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Jak ja żałuję, że nie zapisałem się w liceum na jakieś dodatkowe zajęcia z piłki nożnej, czy ręcznej. Jeździłbym sobie na zawody, coś by się działo.
Nauczyciel sam mnie pytał,
@KalashnikovMirasnikov: No przegryw już ma swoją definicje tutaj, i ten damski wykopki lubią mówić, ze odróżnia się tym ze typy chcą cię ruchac jak jesteś kobieta, tylko ze nie wiem jak to urządza kobietę, która ma np. fobie społeczna. Większość osób z randkowych apek będzie chciało taka osobę tylko wykorzystać i to może pogłębić jeszcze bardziej #!$%@? i problemy z zaufaniem do ludzi.
@adfgx: No właśnie w tym jest różnica ja nie mówie, że to jest dobre bo to #!$%@? #!$%@? ale tak jest jak przegryw męski założy tindera to może dostać ruchanie ale gejowskie co najwyżej kobieta, już jakiegoś #!$%@? może znaleźć. Taka jest prawda i ja tu nawet nie obwiniam żadnej kobiety o to. To wina #!$%@? mężczyzn. Jak chcesz się kłócić z faktem, że chłopy nie mają łba zalanego spermą to