Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują czuli, delikatni faceci? Niestety odziedziczyłem jakieś damskie geny ale też kobiece środowisko miało na mnie wpływ. Nie kipie testosteronem, nie lubię agresji, nerwowych sytuacji. Lubię romantyczne rzeczy, delikatne czułości xD Przykładowo teraz mamy święta to lubię takie klimaty jak przystrajanie domu, jakieś świeczki zapachowe i chciałbym mieć kogoś z kim oglądałbym seriale pod kocem z kubkiem herbaty albo chodzilibyśmy oboje w świątecznych sweterkach xD Jestem bardzo emocjonalny i takie gesty mają dla mnie duże znaczenie. Przemawiają do mnie filmy romantyczne i wiele motywów chciałbym odtworzyć w życiu realnym xD Napisałem na początku że to "damskie geny" chociaż obecnie to nie jest dobre stwierdzenie bo kobiety teraz nierzadko bardziej kipią testosteronem niż faceci (albo tak było od zawsze i nie wiadomo skąd stereotyp że kobiety są czułe i delikatne?). Podsumowując jestem wrażliwy, emocjonalny, czuły, marzyciel i szukam kogoś podobnego ale nigdy takiej jeszcze nie spotkałem ani nie słyszałem.

#przegryw ##!$%@? #romantyzm #tfwnogf #samotnosc #tinder #blackpill #hipergamia #bluepill #redpill #zwiazki #relacje #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638dd2da5adff1f3a51a2092
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy istnieją jakieś różowe którym i...

źródło: comment_1670243423T6teSuZhvyXeZy3bJ1fx5N.jpg

Pobierz
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie obraz sie, ale z tego obrazu wyłania się obraz #!$%@?. Kobieta potrzebuje kogoś zdecydowanego, męskiego, z kim będzie mogła się poczuć pewnie i bezpiecznie, a te cechy o których wspominasz są całkowitym zaprzeczeniem.

Oczywiście nie mam na myśli bycie macho co bije kobiete bo zupa za słona, ale zadna by nie chciała faceta co płaczę na komedii romantycznej. W kulturze wykrztalcilo się obraz że to jej wolno płakać i
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy istnieją jakieś różowe którym imponują czuli, delikatni faceci?

Nie, kobietom imponują pewni siebie (a nawet aroganncy i agresywni) postawni mężczyźni z ostrymi rysami twarzy) i do takich odczuwają pociąg płciowy.

skąd stereotyp że kobiety są czułe i delikatne?

Ponieważ mężczyźni chcieliby takich kobiet, takie mają wyobrażenie o idealnej kobiecie, które przez lata było wtłaczanie w umysły przez kulturę masową.
@tell_me_more: dobry baicik.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie możesz taki być. Kobiety nie chcą kogoś takiego, niezależnie od tego, co deklarują. Też mnie to przeszkadza, bo sam taki jestem, ale rzeczywistość jest taka, a nie inna i trzeba się dostosować.
Ogólnie bycie wysokowrażliwym, autystycznym neurastenikiem (co dotyczy mnie) jest mocno #!$%@? i niemal gwarantuje całkowitą samotność. A jak przy tym jesteś paskudny (co również mnie dotyczy), to w zasadzie społeczeństwo powinno ci
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bulbulator90: Nie zgodzę się w sumie. Mam wrażenie, że te przyzwolenia na płacz to taka relacjowa legenda. Rzeczywistość wydaje się prostsza- nikt nie chce być z pipą, która na wszelkie przeciwności życia będzie reagować płaczem, zamiast szukać rozwiązań i brać to na klatę. Ale tez nie słyszałam, żeby faceci szukali sobie laski która będzie się zachowywać podobnie.
Każdemu wolno okazywać wszystkie emocje, ale niech to nie będzie histeria. Znam typów którzy