Wpis z mikrobloga

Garść informacji w związku z nadchodzącym świątecznym #wykoppiwo w #bydgoszcz

Widzimy się w następną sobotę 10.12

-18:00 - 19:00 dla chętnych, wspólny spacer po bydgoskim Jarmarku świątecznym, spotykamy się pod choinką na płycie Starego Rynku. Wezmę jakiś znak rozpoznawczy.

-19:00 - 00:00 mamy rezerwację w restauracji Mama (ul. Poznańska 12), rezerwacja jest na Klaudię, mamy osobną salkę ale może być ciężko z ulicy do niej trafić dlatego pytajcie obsługi.
Tak jak wspominałam, w planach jest kilka zabaw integracyjnych, będzie okazja żeby się lepiej poznać. Proszę przychodzić bez trwogi w sercu, zadbamy o to aby każdy się tam dobrze czuł.

-00:00+ tutaj już niczego konkretnego nie planuję. Jeśli zostanie nadal grupka chętnych do rozmowy/alkoholu/planszówek, przeniesiemy się do innego lokalu.

Uprzedzając pytania:
-Średnia wieku na takich spotkaniach ok. 30,
-Tym razem nie ma żadnych opłat rezerwacyjnych,
-Każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami,
-Obecność na jarmarku nie jest obowiązkowa, osoby, które nie przepadają za świątecznym przepychem mogą się udać prosto do lokalu.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Proszę zatem wyciągnąć z szafy najlepsze świąteczne koszule i swetry w renifery, i dołączyć do nas w szampańskim nastroju!

Tak jak wcześniej, uprzejmie proszę o potwierdzenie przybycia, tutaj bądź w wiadomości. Bardzo ułatwi mi to kwestię przygotowań.
Można zabrać ze sobą przyjaciół, partnera czy sąsiada.
Jeśli w ostatniej chwili komuś zmienią się plany i również zechce dołączyć to śmiało.

#bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo #perlapulnocy wołam również #torun #grudziadz
  • 33
@Blahhblahh: Mordo, ja nie bardzo rozumiem w czym leży twój problem. Owszem zadałam pytanie o siłownię w innym wątku, otrzymałam odpowiedź i nie mam teraz obowiązku a tym bardziej ochoty tłumaczyć się z każdego następnego kroku. Także nie rób mi tutaj spamu pod postem dotyczącym spotkania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tanzanit009: tak szczerze, o czym wykopki gadają? To jest spotkanie dla ludzi bez znajomych? XD przecież bycie użytkownikiem wykopu nie znaczy to samo co mieć wspólne zainteresowania :D
@69guziec: Wbrew pozorom okazuje się, że w grupie 15 osób możesz znaleźć kogoś o wspólnych zainteresowaniach. O różnych rzeczach rozmawiamy, o pracy, studiach, o memach no i wiadomo rozwiązujemy kryzysy gospodarcze i polityczne jako naczelni eksperci