Wpis z mikrobloga

@Baleburg: pracuję, w biurze okrutnego zakładu pracy przymusowej przebywam. Pykam na Steam Decku, lookam wykopa, wpycham kolejny kawałek ciasta. Nie używam żadnych list, mam więcej niż 12 lat. Z infantylnych zachowań wyrosłem. Kolejne pytanie.
@02044: Ja neetuje prawie całe życie. 32 lata na karku i nigdy praktycznie nie pracowałem. Rodzice dają mi wszystko, kupują wszystko, fundują wszystko. Mam własny pokój i spokój.
ze zeby NEETowac to trzeba miec warunki i zazdroszcze wszystkim co zyja w bance i mysla, ze kazdy moze se neetowac


@typowyWykopekMizogin: Jak widzę wpisy o neetowaniu, to mam wrażenie, że to trolling, bardzo mało osób może sobie na to pozwolić, z czegoś żyć trzeba i nawet jeśli ktoś nie ma wielkich potrzeb, to trzeba płacić za mieszkanie czy jedzenie. Pytałam już kilka razy, z czego neety żyją i ani razu
@D4Ru73K: Nie ma i nigdy nie było. Nigdy też nie zamierzałem i nie chciałem zakładać rodziny. Z wyglądu wyglądam na 19-20 lat. Przez to że nie piję alkoholu i nie palę to zachowałem młodzieńczy wygląd. Typowy seks też mnie nie interesuje, ze względu na to, że jest niebezpieczny. W ogóle wydaje mi się zwierzęcy i prymitywny. Wpadkę można zaliczyć zawsze. Nie ma skutecznej 100 % ochrony przed ciążą.
@choochoomotherfucker: raczej z bezradności, braku inteligencji, marazmu. Wychowali łebka na tumana życiowego i żal, bo to jednak tuman własny. I tak się kręci kółko #!$%@? między dzieciakiem, a starymi. Osobiście dałbym mu szansę, pomógł finansowo, dał różne kontakty i namiary i poczekał. Jeśli nadal nie rozumiałyby swojego położenia to kazał spakować walizki, #!$%@?ł z domu i wykreślił z majątku. Skoro jest głupi i pomimo starań nie radzi sobie w życiu, to
@jim78: witaj na tagu, koledzy Cię ugoszczą, we mnie przyjaciela nie szukaj. Życie w piwnicy jest fajne do czasu. Ciekawe czy zostaniesz 60 letnim kawalerem, której za rękę jedynie trzymał matkę czy wjedzie choroba psychiczna od przedawkowania piwnicy. Serio nie masz czym się chwalić, moje głębokie wyrazy współczucia. Jeszcze o tym nie wiesz, ale robisz z siebie psychiczny wrak. Zastanawiające jest jedynie co w bani mają Twoi starzy, że pozwolili na
@jim78: neetuję odkąd skończyłem liceum, mam 32 lata, tak jak ty. Powiedz mi jedną rzecz: czy kiedykolwiek myślałeś co zrobisz jak twoi rodzice umrą? Z czego będziesz żył? Mnie to przeraża.