Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla mojego syna (level 5). Sprawa wygląda tak, że jeszcze w wakacje gdy był w Parku Energylandia zauważył pluszowego pieska husky (zdjęcie poniżej). Teraz w liście do świętego mikołaja poprosił o właśnie tego psiaka, tylko w kolorze szaro - białym. I teraz zaczynają się schody, bo od tygodnia przeglądam wszystkie OLXy, Alibaby, Allegro i inne Amazony. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć akurat tego pluszaka. I tak - musi być taki, a nie podobny. Napisałem nawet do Energylandii, ale dowiedziałem się, że te psy można tylko wygrać w grach zręcznościowych na terenie parku i nie ma możliwości zakupu, nawet w drodze wyjątku ()

I teraz prośba do Was. Czy ktoś nie wygrał takiego pluszaka, albo nie zna kogoś kto ma i może by odsprzedał? Jest to dla mnie dosyć ważne i będę wdzięczny za pomoc.

Mieszkam w Krakowie i do 80km mógłbym nawet podjechać, a jeśli nie, to zapłacę za kuriera.
źródło: comment_1669657038Oj0kH97t8HzIzfu0zhX6ST.jpg
  • 125
@Ender_W: No dobra, a zapytaj ich czy podadzą nazwę producenta (pewnie jakieś Guangdong Wuxi PeiPei cośtam cośtam toys Co. Ltd to najlepiej byłoby zdjęcie metki).
Jeśli „wygranie” to dopuszczenie do obrotu (pewnie tak) to ten pluszak musi mieć wszystkie kwity, a nie wierze że nie przyjechał od Majfrenda.
Potem już z górki, namierzasz firmę i raczej uda się zrobić deal.
Nawet jeśli Energylandia ma wyłączność jest spora szansa że nasi skośnoocy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ender_W: ewentualnie jak nie musi być taki sam, a może być miś polarny z Wesołego miasteczka w Irlandii, to mam takiego na sprzedaż. I dużo większy i ładniejszy imo :)
@Ender_W nie próbuj. To wszystko jest tak zrobione aby nie wygrać. Sam wiem ponieważ... "Wygrałem". W jaki sposób? Tuż po otwarciu parku, zostaliśmy z żona wytypowani przez obsługę i zawołani na chwilę do stoiska. Tam dostaliśmy w zasadzie ofertę nie do odrzucenia, 5 rzutów za 50 zł i nagroda pikaczu gwarantowana. Gdy się zgodziłem i zapłaciłem dostałem jakieś inne piłeczki do wrzucenia do pojemnika. Oczywiście trafiłem, one się nie odbiły jak zwykłe