Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla mojego syna (level 5). Sprawa wygląda tak, że jeszcze w wakacje gdy był w Parku Energylandia zauważył pluszowego pieska husky (zdjęcie poniżej). Teraz w liście do świętego mikołaja poprosił o właśnie tego psiaka, tylko w kolorze szaro - białym. I teraz zaczynają się schody, bo od tygodnia przeglądam wszystkie OLXy, Alibaby, Allegro i inne Amazony. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć akurat tego pluszaka. I tak - musi być taki, a nie podobny. Napisałem nawet do Energylandii, ale dowiedziałem się, że te psy można tylko wygrać w grach zręcznościowych na terenie parku i nie ma możliwości zakupu, nawet w drodze wyjątku ()

I teraz prośba do Was. Czy ktoś nie wygrał takiego pluszaka, albo nie zna kogoś kto ma i może by odsprzedał? Jest to dla mnie dosyć ważne i będę wdzięczny za pomoc.

Mieszkam w Krakowie i do 80km mógłbym nawet podjechać, a jeśli nie, to zapłacę za kuriera.
Ender_W - Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla moje...

źródło: comment_1669657038Oj0kH97t8HzIzfu0zhX6ST.jpg

Pobierz
  • 125
@Ender_W: proszem sprzedać mi tego pluszaka, mój gówniak MUSI mieć pluszaka xD

Ah nataliści, jacy wy jesteście żałośni.


@SerTrapistow: jedyna żałosna tutaj osoba to ty xD
No faktycznie, niezwykłe, ze chce sie bliskiej osobie sprawić przyjemność. Ale ty musisz mieć smutne i gorzkie życie.
Do tego czy OP był jakąś Karen, że tam wrzeszczał na nich, że mają mu sprzedać? Nie, normalnie spytał, dostał odmowę, to szuka dalej. Jedyne co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ender_W: proszem sprzedać mi tego pluszaka, mój gówniak MUSI mieć pluszaka xD
Ah nataliści, jacy wy jesteście żałośni.
@SerTrapistow: na prawdę nie rozróżniasz roszeniowych maDek (aka dej) od gościa który chce sprawić dziecku przyjemność maskotką (za którą normalnie chce zapłacić)?