Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla mojego syna (level 5). Sprawa wygląda tak, że jeszcze w wakacje gdy był w Parku Energylandia zauważył pluszowego pieska husky (zdjęcie poniżej). Teraz w liście do świętego mikołaja poprosił o właśnie tego psiaka, tylko w kolorze szaro - białym. I teraz zaczynają się schody, bo od tygodnia przeglądam wszystkie OLXy, Alibaby, Allegro i inne Amazony. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć akurat tego pluszaka. I tak - musi być taki, a nie podobny. Napisałem nawet do Energylandii, ale dowiedziałem się, że te psy można tylko wygrać w grach zręcznościowych na terenie parku i nie ma możliwości zakupu, nawet w drodze wyjątku ()

I teraz prośba do Was. Czy ktoś nie wygrał takiego pluszaka, albo nie zna kogoś kto ma i może by odsprzedał? Jest to dla mnie dosyć ważne i będę wdzięczny za pomoc.

Mieszkam w Krakowie i do 80km mógłbym nawet podjechać, a jeśli nie, to zapłacę za kuriera.
Ender_W - Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla moje...

źródło: comment_1669657038Oj0kH97t8HzIzfu0zhX6ST.jpg

Pobierz
  • 125
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ender_W: ewentualnie jak nie musi być taki sam, a może być miś polarny z Wesołego miasteczka w Irlandii, to mam takiego na sprzedaż. I dużo większy i ładniejszy imo :)
@Ender_W nie próbuj. To wszystko jest tak zrobione aby nie wygrać. Sam wiem ponieważ... "Wygrałem". W jaki sposób? Tuż po otwarciu parku, zostaliśmy z żona wytypowani przez obsługę i zawołani na chwilę do stoiska. Tam dostaliśmy w zasadzie ofertę nie do odrzucenia, 5 rzutów za 50 zł i nagroda pikaczu gwarantowana. Gdy się zgodziłem i zapłaciłem dostałem jakieś inne piłeczki do wrzucenia do pojemnika. Oczywiście trafiłem, one się nie odbiły jak zwykłe