Wpis z mikrobloga

zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypominam sobie że jednym z czołowych artystów tym kraju jest Kizo i są ludzie którzy go słuchają i bronią w komentarzach że "on przecież robi siano jak możesz go krytykować1111!!!" prostytutka umawiająca się na seks też robi siano a ona w dodatku jest wyżej od Kizo bo przynajmniej robi dobrze w przeciwieństwie do tego discopolowca i prymitywa, skąd w ogóle wziął się ten argument że jak ktoś zarabia kapuste to należy mu się szacunek? a gangster który narzuca haracz niewinnym też robi kapuste przecież no to szacunek nie??? gangster to może za duży kaliber jeśli chodzi o porównania ale rozumiecie o co chodzi? jeśli zjem gówno i dostane za to 20 tysięcy to owszem mam 20 koła na koncie ale dalej jestem typem którym #!$%@?ł gówno i nawet jakbym milion na tym zarobił dalej będę typem który dorobił się na #!$%@? gówna, i tak samo kizo choćby na tym ścierwie które wrzuca do przestrzeni publicznej zarobił kilka miliardów dalej będzie typem który nagrywa gównomuzyke i to ile zarobił nie dodaje mu szacunku, kapitalizm mocno sprał Polakom łeb jeśli stosują ten "argument" o tym że jak ktoś zarabia kapuste to krytyka twórczości "artystycznej"(tutaj bardzo dużo cudzysłów jeśli myślimy o tym discopolowcu) nie ma znaczenia bo przecież znajdują się ludzi co tego syfu słuchają, to była moja prawda na temat pieniędzy i mentalności świata i Polski dziękuje za wysłuchanie
morgiel - zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypomi...

źródło: comment_16696031551iuAmBg7Wlj5ML7Vrt8Anx.jpg

Pobierz
  • 57
@kishurki: tu nie chodzi o kiza ot kolejny który nie zasłużył na to co ma, chodzi bardziej o tą mentalność społeczeństwa zobacz na te komentarze co może osiągnąć cywilizacja której ludzie wystawiają takie argumenty? i nie jestem nerwowy wbrew pozorom XD tak żartowałem z tym nabuzowaniem bardziej reaguje przewróceniem oczami kiedy widzę coś takiego, dziękuje za troskę xd
@morgiel:

nie zasłużył na to co ma


Dlaczego? To że dla Ciebie, mnie i tysiąca innych osób jego muzyka jest gówniana nie znaczy że dla wszystkich taka jest, skoro ma swoich fanów którzy tłumnie przychodza na koncerty, wykupują płyty i słuchają jego twórczości to chyba znaczy że nie znalazł tych pieniędzy na ulicy tylko uczciwie na nie zapracował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@morgiel: Ty masz z niego bekę, a on zarabia hajs ¯\_(ツ)_/¯ czy jest głupi? Nie wiem, nie znam typa, ale wielu takich artystów jest inteligentna, a tworzy co tworzy tylko dla hajsu (chociażby Young Leosia jest zajebiście mądra w wywiadach, a tworzy co tworzy).
@morgiel: mieszkam w tej chwili na stancji z taką młodą siksą, która całkiem niedawno zagrała w teledysku Kizo. Ta laska to typowy produkt tych czasów: sensem życia jest dla niej pokazywanie dupy na Instagramie; nie da się z nią pogadać na ciekawe tematy bo ma siano w głowie, szybko się obraża kiedy powiesz coś nie tak; studiuje, ale często zdarza jej się wagarować (nie wiem w jaki sposób ona zalicza te