Wpis z mikrobloga

zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypominam sobie że jednym z czołowych artystów tym kraju jest Kizo i są ludzie którzy go słuchają i bronią w komentarzach że "on przecież robi siano jak możesz go krytykować1111!!!" prostytutka umawiająca się na seks też robi siano a ona w dodatku jest wyżej od Kizo bo przynajmniej robi dobrze w przeciwieństwie do tego discopolowca i prymitywa, skąd w ogóle wziął się ten argument że jak ktoś zarabia kapuste to należy mu się szacunek? a gangster który narzuca haracz niewinnym też robi kapuste przecież no to szacunek nie??? gangster to może za duży kaliber jeśli chodzi o porównania ale rozumiecie o co chodzi? jeśli zjem gówno i dostane za to 20 tysięcy to owszem mam 20 koła na koncie ale dalej jestem typem którym #!$%@?ł gówno i nawet jakbym milion na tym zarobił dalej będę typem który dorobił się na #!$%@? gówna, i tak samo kizo choćby na tym ścierwie które wrzuca do przestrzeni publicznej zarobił kilka miliardów dalej będzie typem który nagrywa gównomuzyke i to ile zarobił nie dodaje mu szacunku, kapitalizm mocno sprał Polakom łeb jeśli stosują ten "argument" o tym że jak ktoś zarabia kapuste to krytyka twórczości "artystycznej"(tutaj bardzo dużo cudzysłów jeśli myślimy o tym discopolowcu) nie ma znaczenia bo przecież znajdują się ludzi co tego syfu słuchają, to była moja prawda na temat pieniędzy i mentalności świata i Polski dziękuje za wysłuchanie
morgiel - zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypomi...

źródło: comment_16696031551iuAmBg7Wlj5ML7Vrt8Anx.jpg

Pobierz
  • 57
@morgiel: Kizo pewnie podobnie myśli, rap nie rap, disco czy co tam innego, jeśli wpada w ucho i ludzie się nie mogą oderwać od tego to nie widzę problemu aby kosić siano, i tak w kółko, a takimi tekstami w komentarzach na fb tylko ludzie robią zasięgi
@morgiel: To jaka muzyka jest tą właściwą i dobrą? Nie ma takiej. Nawet 200 lat temu gdy żył i tworzył Chopin to pojawiały się krytyczne komentarze na jego temat.
Nie ma obiektywnie dobrej muzyki - ona ma dawać energię do życia, poprawiać humor czy pomagać w trudnych chwilach. Jak twój stary słuchałby Kiza to kazałbyś mu chować jego płyty przed przyjściem znajomych bo beka? Jak komuś taka muzyka robi dobrze to
@morgiel: ale co mnie to obchodzi? Typa znam tylko z tego, że czasami ktoś o nim wspomni, niech sobie robi co chce, jak się w tym odnajduje, to co mi do tego?

PiS robi jeszcze większy syf, a jakoś ludzie ich wybierają, a Ty się dziwisz, że p0lacy słuchają jakiejś patologii?
@morgiel: Prawda jest taka, że Kizo zasługuje akurat na szacunek ze względu na to jak po najmniejszej linii oporu zarabia w #!$%@? pitosu. Sztuka nie jest harować jak wół, ale pracować w taki sposób by przy najmniejszym wkładzie zarabiać jak najwiecej. Jego muzyka nie jest najwyższych lotów i o to chodzi. Chłop wie, że przekazem nie naje się do syta, wiec robi wpadające w ucho gowno, a hajs leci. To nie
se w google wpisz a nie się atencjonujesz niewiedzą, liczysz że ci medal dam za to że nie wiesz kto to jest kizo?


@morgiel: o jezu lepiej się takich komentarzy nie da ująć XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morgiel: po pierwsze to właśnie robisz mu reklamę xD. Po drugie to zarobiona kasa na muzyce jest niejako wyznacznikiem sukcesu, b to oznacza, że ma odbiorców gotowych płacić za muzykę taką jaką tworzy, czyli im się podoba
@morgiel: no dobra, ale po #!$%@? się emocjonować tym że nie lubisz jakiejś muzyki? kizo zapewne nie jest jedynym człowiekiem na świecie którego muzyka ci się nie podoba, po co w ogóle dawać o to #!$%@?? jak mi się coś nie podoba to tego nie słucham i tyle, a ty się nakrecasz, klniesz, w jakim celu i co właściwie oczekujesz że się stanie, że jakiś człowiek który lubi taką muzykę napisze
@morgiel: w sumie to doskonale rozumiem komentarz tego Bartka, który wrzuciłeś na zdjęciu. I jeśli z kimś jest coś nie tak to z tobą XD

Gość tworzy muzykę. Kategoryzuje ją jako rap. (tego nie wiem, słyszałem 1 singiel w radio, nie czytam z nim wywiadów; utwór był w stylistyce rapu).
Dzbanami są tłuki, które poświęcają swój czas na toczenie internetowych bitew, czy dodanie wokalizy w utworze to jeszcze rap czy pop,