Wpis z mikrobloga

zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypominam sobie że jednym z czołowych artystów tym kraju jest Kizo i są ludzie którzy go słuchają i bronią w komentarzach że "on przecież robi siano jak możesz go krytykować1111!!!" prostytutka umawiająca się na seks też robi siano a ona w dodatku jest wyżej od Kizo bo przynajmniej robi dobrze w przeciwieństwie do tego discopolowca i prymitywa, skąd w ogóle wziął się ten argument że jak ktoś zarabia kapuste to należy mu się szacunek? a gangster który narzuca haracz niewinnym też robi kapuste przecież no to szacunek nie??? gangster to może za duży kaliber jeśli chodzi o porównania ale rozumiecie o co chodzi? jeśli zjem gówno i dostane za to 20 tysięcy to owszem mam 20 koła na koncie ale dalej jestem typem którym #!$%@?ł gówno i nawet jakbym milion na tym zarobił dalej będę typem który dorobił się na #!$%@? gówna, i tak samo kizo choćby na tym ścierwie które wrzuca do przestrzeni publicznej zarobił kilka miliardów dalej będzie typem który nagrywa gównomuzyke i to ile zarobił nie dodaje mu szacunku, kapitalizm mocno sprał Polakom łeb jeśli stosują ten "argument" o tym że jak ktoś zarabia kapuste to krytyka twórczości "artystycznej"(tutaj bardzo dużo cudzysłów jeśli myślimy o tym discopolowcu) nie ma znaczenia bo przecież znajdują się ludzi co tego syfu słuchają, to była moja prawda na temat pieniędzy i mentalności świata i Polski dziękuje za wysłuchanie
morgiel - zawsze gdy myślę że jestem gównem że jestem głupi i upośledzony to przypomi...

źródło: comment_16696031551iuAmBg7Wlj5ML7Vrt8Anx.jpg

Pobierz
  • 57
@morgiel: Ale Ci dupa pękła, uważaj bo Ci odbyt wypadnie od tych wysrywów. Nie bronię gościa, znam jedną albo dwie jego piosenki i jak dla mnie są spoko i #!$%@? mnie obchodzi czy to rap czy disco polo pomieszane z blackmetalem, mam to w piździe szczerze mówiąc, jak mi się podobają to mam #!$%@? co to za styl muzyczny xD. A tobie pękła dupa, że to nie jest prawdziwy rap, tylko
Ty masz z niego bekę, a on zarabia hajs


@Ranger: jesteś dokładnie typem człowieka na którego pluje OP i ma zupełną racje

a oN zArAbIa hAjS!!!


i #!$%@? z tego że zarabia hajs, #!$%@? z OF też zarabiają hajs. Zarabiają hajs jednocześnie niszcząc wszystko dookoła - siebie, swoich subskrybentów i całe społeczeństwo promując wynaturzone zachowania niszczące psychikę. Cała śmietanka rapu jest dokładnie taka sama, promując styl życia oparty o ćpanie chlanie
jozef-dzierzynski - > Ty masz z niego bekę, a on zarabia hajs

@Ranger: jesteś dokł...

źródło: comment_1669626833WxGQiyh4NquuoD4wTXlQez.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@morgiel: spokojnie byku, wiesz czemu Kizo nie wchodzi w te dyskusje? Bo on nie ma zamiaru się smucić, tylko zatracić w tym co najlepsze. Wie, że chcą go skłócić, chcą go zdusić, jakby to było konieczne. Na szczęście ona, daje mu rękę i wszystko zamienia w bajeczne. Dzięki temu w jego głowie trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie. Essa

xDDD
@morgiel: sorry za triggerowanie ale tez nie wiem kto to, po #!$%@? tego sluchasz jak takie gowno? : D Bieber wybił sie na takim hejcie jak Twój. Teraz jak ktos mnie spytam kto to skizo to powiem "a tak znam taki rapper"

Przed Twoim postem nie znałem go, #!$%@?łeś dobrą marketingowa robote dla niego : D i to za free jak sie domyślam.
@morgiel: Źle to interpetujesz komentarz był o tym że fani i antyfani gryzą się nawzajem czy Kizo to raper czy nie dla jednych jest a dla innych jak Ty twierdzących że nie bo gra gówno. Komentarz podsumowujący był bardzo dobry ponieważ sam Kizo ma to w dupie czy to rap czy nie. W jednej zwrotce nawet śpiewa "#!$%@? na środowisko hip-hop" bo kręci na tym niebotyczny hajs a głąby czyli ludziki
@morgiel: Moim zdaniem to taki dla przykładu Kizo to geniusz. Robi gówno i zarabia na tym w #!$%@? siana. No dla mnie to jest niesamowite i stąd mam te minimum szacunku dla niego. A bardziej hejtowałbym ludzi którzy go słuchają i mu ten hajs zapewniają xD To tak jak naśmiewanie się z typiarek co mają OF i spermiarzy, no niby to ona się #!$%@? ale gdyby nie te zjeby to ona
@morgiel: Im więcej odbiorców tej muzyki dla debili tym więcej artystów pokroju Kizo, niestety, ale większość ludzi oczekuje bezmyślnej papki żeby tylko zagłuszyć pustkę w swoich łbach więc ci "artyści" są popularni ¯\_(ツ)_/¯
@morgiel: nie żebym bronił jego kunsztu muzycznego ale juz wolę takich fanbojów niż januszy w komentarzach podcinających wszystkim skrzydła i piszących że powinien wziąć się do normalnej pracy czyli w ich mniemaniu #!$%@?ć w fabryce smrodu tak jak oni,poza tym tacy ludzie najcześciej słuchaja głownie eski i discopolo ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla kiza w sumie props że udało mu się to wszystko tak zmonetyzować a jego