Wpis z mikrobloga

@Dantte: Robienie burzy o nic, bo i tak dalej Klein ma kampanie z tradycyjnymi modelami, tak samo ciuchy w sklepie internetowym są pokazywane głównie na szczupłych osobach. Mnie nie dziwi, ze Klein pokazał osoby grubsze czy jakieś po zmianie płci, ale dziwi mnie, ze wybrali do kampanii takie zdjęcie. Ono jest po prostu brzydkie. Ta osoba z tylu wyglada jakby się bala, stoi skulona. Do czego to ma zachęcać?
Tak działa wolny rynek. Na świecie jest o wiele więcej grubasów niż szczupłych i wysportowanych, więc firma reklamuje się głównie dla grubasów.

Dawniej jak ludzie byli chudsi, to mieli szansę być bliżej takich wysportowanych modeli czy modelek; teraz większość ma nadwagę.
cywilizacja upadnie bo teraz wzorem nie jest doskonałość a brzydota i zacofanie


@calinowski: Czym jest brzydota i zacofanie w twojej definicji? Grubi ludzie? W takim razie Rubens doprowadził do upadku cywilizacji swoimi obrazami z grubymi babami? A Wenus z Willendorfu była atomówką dla cywilizacji? Czy tak średnio? xD

PS. Mocne słowa od kogoś kto siedzi na przegrywowo-patusowych tagach. To jest prawdziwy wzór brzydoty i zacofania, a nie gruba baba xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Dantte: ja #!$%@?, upadek cywilizacji, bo firma robiąca gacie ma grube modelki.
Problem jest gdzieś indziej niż w tej reklamie. Z roku na rok się pasiemy. To jest realny problem.
Firmy odzieżowe tylko reagują na potrzeby konsumentów. Co mają zrobić? Nie sprzedać gaci, bo ktoś jest spasiony?
Nasza cywilizacja upadnie tak jak każda poprzednia, znakiem tego zawsze było zwyrodnienie społeczeństwa.


@Kamokamo: Były i są na świecie kraje które szczyciły się niewolnictwem, obywatele wykorzystywali innych jak narzędzia z mięsa.

Były i są też kraje które wagonami dla bydła zwoziły innych ludzi do obozów zagłady, gdzie ci często umierali z głodu, gdzie ich masowo mordowano przemysłowymi wręcz metodami.

Były i są też kraje gdzie mordowano całe społeczności, część brano do
Pobierz Greg36 - > Nasza cywilizacja upadnie tak jak każda poprzednia, znakiem tego zawsze by...
źródło: comment_1669552703Au95eZxlzrva072cYqMraH.jpg