Wpis z mikrobloga

@Cane: Odnioslam się, bo nie wiem, czemu mam się pruć o widok chłopa z kawałkiem materiału na klacie, skoro w żaden sposób to nie wpływa na moje funkcjonowanie. Nie robi mi to w żaden sposób krzywdy. A niektórzy się zachowują, jakby to miało niesamowity wpływ na ich funkcjonowanie. Pewne rzeczy mogą nam się nie podobać, okej. No, ale robienie z tego tytułu wojenek i jeszcze dorabianie do tego jakichś ideologii, ze
@somskia: No dobra to Twoje zdanie. Nikt wojenek wszczynać nie będzie, tez przeczytałem wpis i mirkuje dalej. Miłego dzionka pani somskia ʕʔ
tym się staliśmy. Karykaturami samych siebie. Zamiast dążyć do bycia coraz lepszymi, pochłania nas dekadencja i sybarytyzm. Nasza cywilizacja upadnie tak jak każda poprzednia, znakiem tego zawsze było zwyrodnienie społeczeństwa.


@Kamokamo: tak tak, upadek cywilizacji xD sam pewnie wyglądasz jak ten po prawo incelu xD ludzie nie wyglądają jak modele z katalogów xD

Clown world


@Dantte: zdecyduj się prawiczku w końcu, jak na reklamie są tylko grube baby to krzyczycie,