Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
994 105 + 12 + 12 + 11 + 12 = 994 152

Trwa 330 dzień 2022r.
Do końca roku pozostało 35 dni.
Do miliona km na równiku, bez tego wpisu 5.895 km.
To oznacza, że:
- do końca roku trzeba zrobić po łącznie ok 174 km dziennie
- każdy wykopek z top 50 musiałby zrobić 118 km od końca roku.
(w obliczeniach nie ujęto dnia trwającego)

Rower wrócił od lekarza, wymieniłam opony na takie z bieżnikiem. Strasznie dziko się na nich jeździ, jednak gładkie szosówki bardziej mi odpowiadają.
W rywalizacji pracowej jestem pierwsza wśród #rozowepaski, pierwsza w #gdansk, 2 w generacle, a jest jeszcze 8 dni do końca.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #rower #ruszgdansk

Skrypt | Statystyki
Pobierz Zkropkao_Na - 994 105 + 12 + 12 + 11 + 12 = 994 152

Trwa 330 dzień 2022r.
Do końca ...
źródło: comment_1669476542h0rKVt72rQG5qaYh3coFmt.jpg
  • 19
@Zkropkao_Na: też mam ten sam problem XD A mam jeszcze błotniki, max 35 bez by weszło, ten Voyager Hyper to było złoto, ale chcę czasem po jakiejś leśnej czy polnej ścieżce pojechać i wtedy zero trakcji, szczególnie na zakrętach. CX comp to chyba była jedyna opona, która jako-tako spełniała moje wymagania i nie kosztuje fortuny jak te gravelowe wynalazki.

Na szczęście i tak nie mogę jeździć dopóki nie wymienię bioder, bo
@Polinik: nie, po prostu jak zobaczysz sobie balonik w Vittoria Voyager to ona jest okrąglutka jak pupcia. Na zakręcie ma piękną przyczepność, balon niby 32, ale w realu prawie 35 i jest po prostu grip. A CX Comp to 30C ma kostkę, jest bardziej "kwadratowa", a bieżnik na bokach jest dosyć gruby. Opona nie pływa, dętka jest w dobrym rozmiarze. Po prostu ta kostka trzyma się asfaltu marnie w porównaniu z