Wpis z mikrobloga

Wyniki w trójboju nie jest obecnie moim priorytetem i obecnie szkoda mi na to czasu, może kiedyś. Dzięki za polecenie


@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: ale to nawet nie chodzi o wynik w trójboju, a typowo o zdrowie, o zespół cieśni nadgarstka nie ciężko, zwłąszcza przy pracy z kąkuterem, silka, jazda samochodem też jakąś tam cegiełkę do tego dorzucają
@Liryczne_MMA:

ale to nawet nie chodzi o wynik w trójboju, a typowo o zdrowie, o zespół cieśni nadgarstka nie ciężko, zwłąszcza przy pracy z kąkuterem, silka, jazda samochodem też jakąś tam cegiełkę do tego dorzucają


Nie mam problemów z cieśnią nadgarstka. Jeżdżę dużo na rowerze i startuję w ultramaratonach po wertepach. Nadgarstki wtedy strasznie obrywają, 2x ganglion mi wyskoczyl.

Delikatne zmiany w rowerze i robienie przysiadu w taśmach na nadgarstki rozwiązało
nie słuchaj tych idiotów. Ja robię tak samo przysiad bo jak zejdę niżej to od razu garb buttwink i inne #!$%@? mam takie długości kości niekorzystne a na zawodach i tak zaliczone


@NaczelnyHejterWykopu: Po otrzymaniu sygnału od Sędziego Głównego zawodnik ugina nogi w kolanach i obniża tułów do momentu, kiedy górna powierzchnia ud w stawie biodrowym znajdzie się niżej niż wierzchołki kolan. Dozwolona jest tylko jedna próba. Uważa się, że podejście