Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
Pobierz sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...
źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg
  • 579
@Stitch phyrexia? Pamiętam jak to pisała. Pamiętam też że miała zdjęcie na wykopie całkiem ładne. Później ktoś dal jej zwykle zdjęcie. No nic specjalnego. I bardzo przerośnięte ego. Pamiętam że pisała że jest główna ksiegowo i co to nie ona xd bardzo nie lubię takich ludzi. A kobiet już w ogóle. Dlatego ban
@Stitch ooo. To jej nie widziałem. Chyba że dlatego ją zbanowałem. Ale ogólnie przez internet kobiety są bardzo mocno .... przecenione. Ostatnio też koleżanka że jest ładna a jej faceci są średni czy byli średni. W życiu bym nie powiedział o niej że jest ładna. Każdy spermi to się w głowie przewraca.
@Simfecstio: do redpillowca mi daleko. Ale mierzwi mnie urojone wymyslalnie problemów (w domysle zachodnich, ktore wobec naszych realiów nie mają pokrycia) i feminizm na siłę tam, gdzie nie jest potrzebny. A niestety im młodsze tym bardziej tym przesiąknięte.
@Stitch w sumie zalezy. W większości mam normalne znajome. Jednak szczególnie dziewczynom które są mocno w internecie mocno odwala. Nie ma co się przejmować. #!$%@?. Idę oglądać kapitana bombę;) trzymaj się
Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami


@sildenafil: Luksusy. ( ͡ ͜ʖ ͡) Za moich czasów na pokój ok 35 m2 przypadało 16 osób.
@sildenafil: Co najmniej jesteś głupi :)
Ciekawe kto Ci zrobi tą fale xD technik kompani? Czy do szefa będziesz biegał i prosił?
Przestań się mazać, pójdziesz "przeżyjesz" ten jeden miesiąc swojego życia. Na dalsze miesiące musisz wyrazić zgodę, a i tak możesz przerwać. Opanuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że się boisz, też się bałem, ale na Boga tak nie wyolbrzymiałem.

Dobrze żeby Ci telefon na
@skitarii: emeryci, czyli starsi ludzie nie są zdolni do efektywnej obrony, tak samo jak i dzieci, dlatego do tego są potrzebni mężczyzni w sile wieku, w ogóle nie ma to żadnego związku z tematem, ale niezła próba whataboutismu.
emeryci, czyli starsi ludzie nie są zdolni do efektywnej obrony, tak samo jak i dzieci, dlatego do tego są potrzebni mężczyzni w sile wieku, w ogóle nie ma to żadnego związku z tematem, ale niezła próba whataboutismu.


@wiesniakjpg: i co z tego, że nie są zdolni? Dopiero co stwierdziłeś, że na obronę trzeba zasłużyć, więc może niech się wykupią?

No i może do obrony państwa potrzebni są mężczyźni w sile wieku,
@skitarii: dwie rzeczy
Państwo tworzą ludzie, ludzie mieli #!$%@? na wojsko i obronność przez dłuższy czas bo nic się nie działo a dla partii rządzących armia i tematy wojskowe to był tylko procent w budżecie i chwyt w kampaniach wyborczych, wytwór polityczny, teraz jak nagle okazuje się że armia zawodowa nie wystarcza, i potrzebne są rezerwy to jest pobódka z ręką w nocniku, ale niestety teraz trzeba wypić to piwo i
dwie rzeczy

Państwo tworzą ludzie, ludzie mieli #!$%@? na wojsko i obronność przez dłuższy czas bo nic się nie działo a dla partii rządzących armia i tematy wojskowe to był tylko procent w budżecie i chwyt w kampaniach wyborczych, wytwór polityczny, teraz jak nagle okazuje się że armia zawodowa nie wystarcza, i potrzebne są rezerwy to jest pobódka z ręką w nocniku, ale niestety teraz trzeba wypić to piwo i ktoś to
@skitarii: Kek niezła projekcja, zamiast starym wyjaśniać co i jak to lepiej ich zostawić i wypiąć się na nich, tak jak się spodziewałem, zero jakiejkolwiek refleksji i empatii dla swoich xD tylko żyć jak rurkowiec.

Ja nie chce robić ludziom krzywdy ani na siłę wciskać w kamasze - chcę żeby społeczeństwo było przeszkolone i państwo które ma liczebne rezerwy nikt nie będzie chciał napaść, a nie tylko ledwo zipiącą armie zawodową.
Kek niezła projekcja, zamiast starym wyjaśniać co i jak to lepiej ich zostawić i wypiąć się na nich, tak jak się spodziewałem, zero jakiejkolwiek refleksji i empatii dla swoich xD tylko żyć jak rurkowiec.


@wiesniakjpg: to nie żadna projekcja tylko życie. Nie wiesz, że dorośli ludzie za swoje decyzje ponoszą konsekwencje? XD

Jak społeczeństwo chce, żebym się na nie nie wypinał, to niech spuści łeb, powie, że jest tak głupie, że