Wpis z mikrobloga

Ja się pytam jak nasi piłkarze mają dobrze grać jak ich trenerem jest wuefista albo kryminalista ustawiający mecze? Wystarczy dać jakiegoś trenera z jakimikolwiek większym doświadczeniem niż kartoflana liga i jestem przekonany że wyglądało by to lepiej. Pamiętam jak Benhaker objął reprezentacje. Widać było że piłkarze go szanują i ufają. Widać było że grają lepiej może nie wygrywali wszystkich meczy ale jednak była poprawa. To samo z Sousą. Widać było inny styl gry bo piłkarze mogli się utożsamić z trenerem który kiedyś wygrywał jakieś tam trofea i zna futbol oraz szanowali jego taktykę.

Przypomnijcie sobie jaki był mental na euro. "polska husaria" albo jak Glik walczył w meczu z Hiszpanią. Obejrzycie sobie skróty meczów z euro.

No sami pomyślcie. Pracujecie 10 lat w firmie i zmieniają wam np kierownika lub mendadżera który nie ma pojęcia o tym a dostał posadę tylko dzięki znajomością. On wam każe pracować tak jak on chce ale wy wiecie że to nie będzie działać i po prostu robicie to na #!$%@?.

Czekam na koniec mundialu ale niestety myślę że albo trener się nie zmieni albo dadzą kolejnego wuefiste z ekstraklapy. Kto wie może nawet sam Cycu obejmie repre xD

#zalesie #reprezentacja #mecz #mundial
Pobierz rtpnX - Ja się pytam jak nasi piłkarze mają dobrze grać jak ich trenerem jest wuefist...
źródło: comment_1669222970IgUyPHNYkL9HyeojGeozfh.jpg
  • 13
@rtpnX w PZPN jest jak w partii politycznej,zalezy im wyłącznie na kasie i nadmiarowy wydatek na dobrego trenera to zbytek,związek ma zarabiać hajs i się wzbogacać,nie będą przecież przepalać hajsu na dobrego trenera by jakiś polak rodak cieszył się gra reprezentacji,co oni z tego mają?
Kadra może grac gowno a i tak w Polsce zawsze będą pełne trybuny,będą reklamodawcy,rzesze zainteresowanych itd,a to że ktoś sobie pokrzyczy i będzie pomstował to trudno,kasa się
@rtpnX: > Ja się pytam jak nasi piłkarze mają dobrze grać jak ich trenerem jest wuefista albo kryminalista ustawiający mecze?

Ale twój stary nie trenuje kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rtpnX: o, to jest to o czym mówię odkąd behaker odszedł. wtedy mieliśmy mega drewnianą kadrę, mieliśmy może dwóch trzech graczy poza krajem którzy cośtam kopali. Dziś mamy graczy w serie a, bundes, premier league... patrzac na to co benhaker z tamtymi zrobił, z tych graczy wykrzesałby półfinał.

Mamy dziadów w eklapie i to jest fakt a nie opinia, to najbardziej zdziadziała liga świata, która w europie znaczy mniej niż gówno.
@rtpnX: Nie przestaniecie tego gówna oglądać to taki #!$%@? się zmieni

Mamy tyle wspaniałych sportów i ludzi którzy trenują w nich za własne pieniądze ale nie, stado baranów uparło się na gloryfikowanie skompromitowanej piłki nożnej

Problem to Wy drodzy kibice, bo zamiast przestać to oglądać to cały czas macie nadzieję

Dokładnie jak z polityką
Tyle że tam po prostu trzeba przestać głosować na debili
Wystarczy dać jakiegoś trenera z jakimikolwiek większym doświadczeniem niż kartoflana liga i jestem przekonany że wyglądało by to lepiej.


@rtpnX: Tu problem może być w drugą stronę, może nikt nie chce z takim #!$%@?łem jak pzpn współpracować. xD