Wpis z mikrobloga

@ehisedi jak ja nie lubię listew przypodlogowych, jak będę robił remont u siebie, to planuję zrobić taj, żeby szczeliny zakryła ściana, która będzie nachodzić lekko nad podłogę
a ty luzuj majty


@Kwasek666: słuchaj serio mirek, OP wstawił zdjęcie salonu z podłogą winylową i tyle. Ty najechałeś na niego "o kurde, winyle. Gusta są jak dupa a twoja się zesrała (czyli że ma do dupy gust?). Brednie wygadujesz ale niech tak będzie. Masz współczesne pcv :) "
To ty miałeś usilną potrzebę udowodnienia i pokazania wyższości nad biedakiem OPem, że Twój wybór podłogi drewnianej był LEPSZY i jest to
@ehisedi: Winyl spoko opcja. Na pewno bezproblemowa. U siebie w domu położyłem deski, całkowity koszt z montażem to już bliżej 300zł/m. Do tego trzeba konserwować (olejowosk) raz na rok/dwa lata wtedy weekend z głowy bo wszystkie meble trzeba wynieść i posprzątać. Sama konserwacja to znowu jakieś 30 zł/m2 chyba że kompleksowo z wynoszeniem mebli to 2x. No i jak dzieciak wylał talerz z barszczem to leciałem ze ścierą ratować podłogę.
@ehisedi: Spoko, schludnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troszkę niski sufit i ja nie przepadam za panelami winylowymi, zazwyczaj mam takie odczucie jakbym chodził po linoleum albo tanim panelu, dziwne rodzaj ciepła/zimna od nich bije. Ale rozumiem względy praktyczne, nie każdy może mieć deskę (gówniaki i te sprawy). Ale i tak lepsze to miliard razy niż kafle udające drewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech
@ehisedi: nie przeczytałem wszystkim komentarzy, ale tylko kilka pierwszych i w ogóle się nimi nie przejmuj, to banda zazdrosnych piwniczaków, którzy nie skumapli, że Ty się nie chwalisz tylko cieszysz z efektu. Sam budowałem dom i wiem ile jeszcze pracy mnie czeka i jak każda taka nawet najmniejsza zmiana daje kopa i cieszy. Powodzenia i salon wygląda super :)