Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwasek666: taaa to go pokaż. Widziałem setki parkietów i wyglądają zawsze tak samo. Czyli fajnie ale pouszkadzane. Chyba że ktoś dba o to jak o dziecko. Jak z blatami drewnianymi w kuchni, większego gówna na ziemi nie ma. Ja po prostu uważam podłogę za coś co ma wytrzymać wszystko, czerwone wino NAWET wytrzymało? To właśnie dużo mówi. Toż to jeden #!$%@? co się wyleje, tłuszcze, gorące rzeczy, spadnie co tam się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwasek666: gdzie znajdziesz dobry parkiet za 250zl? Kolega dawno na ceny nie patrzył. ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

@11mac11: a dokładniej gdzie może być problem? Jakieś rady jak temu zaradzić? :⁠-⁠)
@Loloman: drewno funkcjonuje od dziesiątek lat :) winyl masz od paru :) i cos się tak #!$%@? do blatu z drewna? ja gdzieś o tym pisałem?

A op niech sobie używa tych pancernych winyli :) co kto tam woli :) ja w kolejnym mieszkaniu idę dalej w drewno :) swoją drogą szkoda ze nie zamontował paneli za 70 zl/m2 :)
w domu nie ma duchoty, czuć ze powietrze jest wymieniane. Nawet po dłuższej nieobecności nie trzeba wietrzyć mieszkania. Na zimę okna pozamykane szczelnie, filtr wymieniany 2x w roku na zimę dokładam F9 kieszeniowy i nie ciagnie smogu.


@gottie: to jest chyba ten ficzer, którego najbardziej zazdroszczę mieszkańcom nowych domów. Chociaż odkąd się do nowej deweloperki wprowadziłem i mam wentylację mechaniczną wywiewną + nawietrzaki w oknach, to jest lepiej niż w starym
@ehisedi: miesiąc temu kupowałem do nowego mieszkania :) dokładnie 234 zł brutto :)

Dąb saara old ebro - jodełka klasycznawym.15x120x600, super rustikolejowosk, szczotkowanie, czterostronna faza

A ty ile dałeś za winyle? nie mów, że pod 200 zl/m2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ehisedi: problem jest z szynami/prowadnicami, po prostu non stop sie psują. Bardzo wazne jest zachowanie doskonalej czystości tych prowadnic. Nie wiem co zrobic, aby uniknąć usterek, na pewno ci sie pojawią. Poczytaj dokladnie warunki reklamacji, bo bedziesz zgłaszał. Ja bym pomyślał jak rozwiązać podest na polu, tj zrobic tak, aby broń Boże nie nanieść piasku na prowadnice, może w okolicy w dyskretnym miejscu zamontować malutki bezprzewodowy odkurzacz i cyklicznie sobie tam
@Drmscape2: też mam takie mieszkanie z nawiewnikami. Powiedz proszę jak to użytkujesz w zimie?
Mam pootwierane te nawiewniki i czuję dość duży powiew mroźnego powietrza. Do rekuperacji prawdziwej gdzie dmucha taką temperaturę jak wyciągnie (lub tam ze 2 stopnie mniejszą) to nawet nie ma podjazdu.