Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cybe: dziękuję. :⁠-⁠) Akurat nie przejmuje się tym. Przy okazji było parę wartościowych komentarzy i czegoś się nawet dowiedziałem. :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@ehisedi: nie wiem, gdzie chcesz kanapę, ale ostrzegam, że jak tam, gdzie masz gniazdka, to są za nisko. U mnie kanapa tak zasłoniła jedno gniazdko i jest #!$%@?, bo nie odsunę na tyle kanapy (wyglądało by to kurizoalnie), żeby się do tych gniazdek dostać...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoRe: właśnie tam gdzie myślisz. :⁠-⁠)
Kanapa jest ze starego mieszkania. Jak się nie sprawdzi to będę wiedział na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej. I dzięki za ten komentarz. Uwaga warta zapamiętania. ;⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@ehisedi te winyle to linoleum obecnych czasów, gówniane, plastikowe i oferują zero izolacji. Każdy inny materiał będzie lepszy i najczęściej tańszy. Fenomenalne jak producenci materiał odpadowy byli wstanie wypromować na 'trendy'.
  • Odpowiedz
@ehisedi: a i z porad jakie mogę jeszcze dać - przewidź sobie rozstawienie bocznych głośników, jakbyś chciał sobie robić system nagłośnienia. Raz, że kabel trzeba puścić (choć to za kanapą więc spoko), a dwa - gdzieś trzeba głośniki postawić, albo zawiesić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoRe: dzięki. Te mogę zmienić w każdej chwili. ;⁠-⁠)

Teraz mam inne koszty ale uwzględniłem zmianę tego w niedalekiej przyszłości. :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pivoo: byłem przekonany, że kolejny hejt czy coś. Dziękuję za komentarz - miłe zaskoczenie. (⁠◠⁠⁠)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ehisedi: też nas winylami myślałem ale jakoś właśnie skojarzenie z linoleum mnie odwiodło :)
Za to listwy i oświetlenie od ponad roku wybieram i dalej nie ma ani jednego ani drugiego. Oby u ciebie szybciej poszło :)
  • Odpowiedz
serio deska? Ogólnie deski są ładne ale realnie więcej wad niż zalet przy nowoczesnych innych rozwiązaniach. Prawda taka że właśnie panele, winyle itd. są o niebo lepsze, wygodniejsze, prostsze i tańsze i mniej problemów. Tak samo drewniane blaty czy cokolwiek. Laminat rządzi pod każdym względem. Minęły czasy kiedy naturalne było zawsze lepsze. Dzisiejsze nawet koszulki bawełniane to gówno do porządny sztucznych niestety. Drewno ma swój urok ale jako no wielkie bale czy
  • Odpowiedz