Wpis z mikrobloga

zaś masz jakiś problem z przyjęciem go , domyślam się dlaczego


@Trueslap36: no to powiedz nam wszystkim dlaczego? nie trzymaj w niepewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest właśnie polska szkoła - rozmawiać o tym jak inni wydają swoje pieniądze, że Stasiek niepotrzebnie zrobił to a powinien tamto :)
i nigdy przy Staśku
@pancreaticcarcinoma: no ale jednak podliczasz go - na taxi oszczędza, na baby wydaje :)
jeszcze bym to rozumiał gdyby np. był ci winny pieniądze i mówił że nie ma oddać, ale tak? po prostu ma takie priorytety, może lubi ludziom sprawiać przyjemność prezentami :D
@heniek_8: zauważasz różnice pomiędzy wydawaniem pieniędzy na głupoty a robieniem z siebie idioty?

nikt tu nikomu nie wymawia jak ma wydawać pieniądze, rozmawiamy tu tylko o tym jak chłopy się nie szanują dla przypodobania się laskom, przecież te laski nie mają za grosz szacunku do takich typów xD a Ci gości jakby urwali się z choinki nie zdają sobie z tego sprawy, tylko są dumni, że coś zdziałają, c***ja zdziałają tylko
@Trueslap36: ja bym nie sypał, ale oduczyłem się wnikania co robią inni i krytykowania że robią nie tak jak wg mnie powinni.
aparatu za 14k też bym nie kupił (nawet sobie bo mam aparat w telefonie :)
@zwyklyczlek: nie wiem czy jest wyśmiewany czy nie
po prostu uważam kierowanie uwagi i omawianie kto na co wydaje swoje pieniądze, za grażyńskie zachowania

jeszcze żeby ten koleś sie skarżył "słuchaj mam problem bo nie chcę ale za dużo wydaję na prezenty dla dziewczyn" ale on zdaje się robi to co chce
@heniek_8: tematem tego wpisu oraz komentarzy jest szydzenie z typów którzy robią prezenty laskom które mają go gdzieś tak naprawdę, nikt tu nikomu nie wymawia, że wydał tyle i tyle, jego kasa jego sprawa, jakby sobie kupił taki i taki samochód i była by tu mowa o tym, że mógł kupić tańszy, po co mu taki drogi, to mógłbyś wspomnieć o patrzeniu komuś w kieszeń, a tutaj wyśmiewane są konkretne zachowania