Wpis z mikrobloga

Moje zainteresowanie ze strony kobiet wzroslo dopiero w momencie gdy znalazlem sie w zwiazku z obecna,


@jegertilbake: to jest paranoja xD Za każdym #!$%@? razem, wchodzisz w nowy związek, myk stado adoratorek xD
  • Odpowiedz
Mój znajomy poznał #rozowepaski z innego miasta na #tinder i po dwóch spotkaniach kupił jej na urodziny zestaw biżuterii za 1k xD sami sobie gotujecie ten los #logikaniebieskichpaskow #zwiazki


@pancreaticcarcinoma: Ok, ale ilu rzeczywiście takie coś by zrobiło? Jeden na sto tysięcy?

trochę, ja na pierwszych randkach zazwyczaj dostawałam piwo w plastikowym kubku ehh

I tu dochodzimy do sedna - zrobi tak jeden na 100k, a ty sobie wkręcisz, że każdy
  • Odpowiedz
@jegertilbake:

tylko najpierw musi zaczac sam sobie jej oferowac na tyle duzo, zeby sprawiac wrazenie osoby, ktora jest w stanie sie nia podzielic z innymi, a nie takiej, ktora ma jej tak malo, ze bedzie ja tylko zabierac w swoim kierunku.

Jestem amebą. Mógłbyś to objaśnić jaśniej?
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Miales moze w szkole, na studiach czy w pracy osoby, ktore ida sobie przez korytarz i usmiechaja sie same do siebie albo takie, ktore w momencie gdy zetkniesz sie z nimi wzrokiem smieja sie i "dobrze" im patrzy z oczu? Przewaznie po tym mozna poznac osobe, ktora kocha sama siebie czyli po prostu dba o wlasne potrzeby i realizuje swoje cele dlatego, ze dla niej to jest sluszne i tego
  • Odpowiedz
@jegertilbake:

Miales moze w szkole, na studiach czy w pracy osoby, ktore ida sobie przez korytarz i usmiechaja sie same do siebie albo takie, ktore w momencie gdy zetkniesz sie z nimi wzrokiem smieja sie i "dobrze" im patrzy z oczu? Przewaznie po tym mozna poznac osobe, ktora kocha sama siebie czyli po prostu dba o wlasne potrzeby i realizuje swoje cele dlatego, ze dla niej to jest sluszne i tego
  • Odpowiedz
I tu dochodzimy do sedna - zrobi tak jeden na 100k, a ty sobie wkręcisz, że każdy tak będzie musiał robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lycaon_pictus: spokojnie reszta też zasługuje na zaszczytne miano Fundatora. Płacą za kolacyjki, kino często robią za prywatnego szofera. Nie wiem skąd u facetów tak mało ikry i podnóżkowa postawa. Słabo to wygląda i przykro się na to patrzy drodzy panowie. Takie zachowania
  • Odpowiedz
@jegertilbake:

Sam bylem zarowno na pozycji opa jak i teraz w odwrotnej gdzie moglbym wybierac w miare swobodnie.

Ja też. Łatwo powiedzieć, trudno zrobić. Ja potrzebowałem znaleźć dziewczynę, by przedstawiać pozytywne cechy, które opisujesz powyżej i u ciebie chyba było podobnie, więc pisanie facetom by sami z siebie byli pewni siebie itd. gdy ty (i ja) sami z siebie nie potrafiliśmy tego zrobić, nie wydaje mi się najwłaściwszą radą. Kojarzy mi
  • Odpowiedz
tak naprawde gosciu wydaje swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby komus sprawic przyjemnosc, bo zdazyl sie szybko zauroczyc


@jegertilbake: No nie wiem. Dla mnie koleś liczy na to, że uda mu się kupić kobietę. To nie świadczy o nim zbyt dobrze ani nie wzbudza we mnie litości. Prędzej pogardę.

To nie jest empatia ale egoizm i to połączony z pogardy wobec drugiej osoby uznając, że jest do kupienia.
  • Odpowiedz
@pancreaticcarcinoma:

No nie wiem. Dla mnie koleś liczy na to, że uda mu się kupić kobietę. To nie świadczy o nim zbyt dobrze ani nie wzbudza we mnie litości. Prędzej pogardę.

To nie jest empatia ale egoizm i to połączony z pogardy wobec drugiej osoby uznając, że jest do kupienia.


@Herubin:

Dlatego nie powinno się przyjmować takich prezentów na początkowym etapie znajomości.

Przyjęła ten prezent czy nie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@jegertilbake:" generalnie kazdy kto chce w zyciu milosci da rade ja uzyskac w takiej czy innej formie" właśnie to jest największą bzdura normikow, nie każdy zasługuje i doświadczy miłości. Koniec kropka
  • Odpowiedz
Moje zainteresowanie ze strony kobiet wzroslo dopiero w momencie gdy znalazlem sie w zwiazku z obecna, bo teraz w ich oczach jestem juz zweryfikowany jako material na partnera oraz mam zainteresowanie z jej strony wiec calkowicie sie zmienilo moje postrzeganie przez inne.

Niestety takie przebicie ze strefy #!$%@?/ przegrywu do bycia normikiem nawet w jakimkolwiek zwiazku jest bardzo trudnym zadaniem i wymaga sporo zaangazowania, pracy nad soba i czasu a latwo sie
  • Odpowiedz