Wpis z mikrobloga

Ja swoja obecna dziewczyne z ktora jestem pare lat poznalem na Tinderze i ze wszystkich facetow z ktorymi sie do tej pory spotkala na randkach w swoim zyciu bylem jedynym ktory nie zaplacil za nia na pierwszym spotkaniu


@jegertilbake: Ogólnie pewne jest to, ze im bardziej małpujesz, tym wieksza szansa, że ona Cię spuści w kiblu. Oczywiście mówię o sytuacji, gdzie ogólnie się sobie podobacie i relacja ma szanse zajść
  • Odpowiedz
Moje zainteresowanie ze strony kobiet wzroslo dopiero w momencie gdy znalazlem sie w zwiazku z obecna, bo teraz w ich oczach jestem juz zweryfikowany jako material na partnera oraz mam zainteresowanie z jej strony wiec calkowicie sie zmienilo moje postrzeganie przez inne.


@jegertilbake: ależ bzdury o cie panie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Miales moze w szkole, na studiach czy w pracy osoby, ktore ida sobie przez korytarz i usmiechaja sie same do siebie albo takie, ktore w momencie gdy zetkniesz sie z nimi wzrokiem smieja sie i "dobrze" im patrzy z oczu? Przewaznie po tym mozna poznac osobe, ktora kocha sama siebie czyli po prostu dba o wlasne potrzeby i realizuje swoje cele dlatego, ze dla niej to jest sluszne i tego chce a nie po to, zeby sie przypodobac komus.


@jegertilbake: W tych czasach większość ludzi udaje pewność siebie xD

Takim osobom podobna sie ich wlasne zycie, nie potrzebuja zyc dla innych i dzieki temu maja niepozorna z poczatku, ale bardzo wysoka pewnosc siebie, ktora dziala jak pole magnetyczne przyciagajace innych ludzi do ich
  • Odpowiedz
Po części może to być prawda, bo samice nie chcą fajtłapów, jak ktoś jest zajęty to jest ogarnięty (z reguły) a takie samice lubią


@MrPawlo112:

Raczej jak ktoś ma trochę w głowie, to raczej tak nie twierdzi.

To, że ogarnięte osoby szybko są zajęte, to nic dziwnego. Tak było zawsze
  • Odpowiedz
To, że ogarnięte osoby szybko są zajęte, to nic dziwnego. Tak było zawsze


@technojezus: No właśnie, a jak różowe są z debilami lub samotne to interesują się innymi, obojętnie czy zajętymi czy nie, natury ludzkiej nie zmienisz
  • Odpowiedz
a latwo sie zdemoralizowac przez niepowodzenia


@jegertilbake: chyba miało być "zdemotywować"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reszty to ogólnie się zgadzam, ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć i niektórzy faceci są skazani na samotność, ewentualnie na związek z wielorybem 3/10 (która opcja jest gorsza - zostawiam do wyboru zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz