Wpis z mikrobloga

@Aokx: nie że bronię tego dzbana ale akurat wszystkim wyszłoby to na dobre 8)

poza tym teraz hihi haha ale jak w korpo rzucą jabłka w środę to do 10 ich już nie ma bo się rzucacie jak szczerbaty na suchary :F
  • Odpowiedz
  • 9
@Aokx ale jak dzieciom w piątek się nowi, że nie ma mięska bo bozia jest smutny, a potem podaje im się rybę, to już rozumiem jest ok?
  • Odpowiedz
@Pawery1: @D00D00: ale macie pojęcie, że w większości stołówek, przedszkoli, żłobków piątek jest wege albo prawie wege (znaczy jest ryba)? Tak było jeszcze kiedy ja chodziłem do podstawówki. Post postem, ale akurat jeden dzień bez mięs to dobry pomysł, a że się zgrywa z piątkowymi czarami katolików, to chyba nawet lepiej, bo przynajmniej miauczeć nie będą?

Jeżeli Bochenkowi chodzi o zakaz jedzenia mięsa w piątki to XD.
  • Odpowiedz
@Aokx: O NIEEEEE, TYLKO NIE NALEŚNIKI Z NUTELLĄ BEZ BOCZKU!

2024 rok, a ludzie posiadający zdolność shitpostowania w internecie, mają ból dupy, że nie do każdego dania musi być dodane mięso xD PEDAŁY, PRZESTAŃCIE ŻREĆ CZIPSY, BO NIE MAJOM MIENSA!!
  • Odpowiedz
@Aokx: czemu bekazlewactwa jak wege piątki istnieją od dawna i nazywają się postnymi? Czemu jedne według ciebie są lepsze od drugich? xD Ja wolę żeby uczyli dzieci zdrowego żywienia i pokazywali różne diety, a nie mówili że nie mogą jeść mięsa w ten dzień, bo jakiś wyimaginowany bog tak chciał xDD
  • Odpowiedz