Wpis z mikrobloga

@pancreaticcarcinoma: Wiadomo w sumie dlaczego zle zrobil, ale troche przykre jest to, ze tak naprawde gosciu wydaje swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby komus sprawic przyjemnosc, bo zdazyl sie szybko zauroczyc a niestety przyniesie to odwrotny efekt od zamierzonego i przez ten gest straci na znaczeniu w jej oczach.

Szkoda, ze akuratnie tak dziala swiat a nie odwrotnie, gdzie mozna sobie oferowac takie gesty zainteresowania i milosci z wieksza doza pewnosci,
  • Odpowiedz
@pancreaticcarcinoma: Ja swoja obecna dziewczyne z ktora jestem pare lat poznalem na Tinderze i ze wszystkich facetow z ktorymi sie do tej pory spotkala na randkach w swoim zyciu bylem jedynym ktory nie zaplacil za nia na pierwszym spotkaniu.

Ogolnie z perspektywy faceta powiem, ze poziom trudnosci na znalezienie kobiety rosnie wykladniczo a te aplikacje randkowe maja ultra niska skutecznosc a szukanie tam kogos wartosciowego jest bardzo trudnym zadaniem.

Moje zainteresowanie ze strony kobiet wzroslo dopiero w momencie gdy znalazlem sie w zwiazku z obecna, bo teraz w ich oczach jestem juz zweryfikowany jako material na partnera oraz mam zainteresowanie z jej strony wiec calkowicie sie zmienilo moje postrzeganie przez
  • Odpowiedz
zachowania społeczne porównujesz lokalnie a nie globalnie


@kuite22: no ale po co w ogóle porównywać? koleś miał ochotę to przeznaczył tysiaka na głupoty, a jakąś jego znajomą dupsko o to piecze :)
gdyby przeznaczył na nią, to co innego …
  • Odpowiedz
@heniek_8: to ty pierwszy porównałeś dziecko z afryki do chłopaka co kupuje kawę za 10zł, więc właśnie, po co porównywać? Dla ciebie normalne jest kupowanie biżuterii za 1k? Spoko. Dla mnie też 1k to nic ale tak nie robie
  • Odpowiedz
Dla mnie też 1k to nic ale tak nie robie


@kuite22: no nie robisz tak i nikt ci nie truje dupy że tak nie robisz
a ten koleś tak robi, i ona mu truje dupę że nie powinien tak robić?
  • Odpowiedz