Wpis z mikrobloga

Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co? I kupiłem k---a fiata punto 1.2 z 2012 roku. Cały w oryginalnym lakierze, 200k przebiegu ale serwisowany na bieżąco. Od normalnej rodziny.

Byle jeździło. Już mi się odechciało k---a xD jeździ? Jeździ. W miarę komfortowo, muzyka gra, klima jest. Koniec nerwów.

Z farszem.

#samochody #motoryzacja #fiat
BananowyKrol - Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co...

źródło: comment_1669105134ANps04o9MeUTtDG25APNqV.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyKrol: 1.2? Benzyna? Pamiętaj o regulacji luzów zaworowych, bo będzie chodził jak traktor i wywalał check engine przy przekroczeniu 3 tys. obr/min
Tak co całkiem przyjemne autko do jazdy w koło komina.
Jako posiadacz takiej kropki z 2010 również życzę szerokości( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol Aż mi się przypomniało moje kochane Volvo 460. Kupiłem na szybko, bo dosłownie w 24 godziny musiałem auto zdobyć. Miało być na chwilę, a ponad 100k km nim zrobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kiszczak: mój brat tak z czapki kupił Passata w dieslu na chwilę i już nim jeździ 4 lata, ja zawsze długo szukam samochodów i za każdym razem się okazuje, że szybko
  • Odpowiedz
Jprdl ja felicia 1.3 mpi z lpg w 7 lat na dojazdy 100 km w te i wete do pracbazy zrobiłem 180 tys i kurna 1 raz się zepsuła to sam ją na drodze naprawiłem.
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: z farszem:) od 3 dni mam Clio grantoure GT 2016 z 30k przebiegu. A moje polo 9n z 2005, opchlem za 4k, bo mi nikt przeglądu nie chciał dać:D( auto zadbane inie bite, gdyby nie to że żre olej i dymi:D)
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: szukałem ostatnio auta dla znajomej do 6kzł. Tragedia. Obejrzałem ze 20 aut. Większość to powinna być zezłomowana,95% to auta od handlarzy,miałem niezły ubaw jak niektórzy ściemniali byleby nie wyszło,że jest handlarzem. Ale jakimś fartem ktoś dodał ogłoszenie skody fabii za jakieś 6500zł. Zwykła bieda wersja,silnik 1.4 16v, bez klimy i szyby na korbkę,ale przebieg udokumentowany coś koło 100k tylko,w srodku jak nowy,auto od 1 właściciela, wszędzie oryginalny lakier. Utargowalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: skasowali mi właśnie Punto, 2008 rok, 200k przebiegu, od nowości u mnie, bez żadnej stłuczki przez 12 lat. Auto jeździło sprawnie i bez większych problemów. Tanie w utrzymaniu. Jak nie jeździsz w długie trasy to dobry samochód.
  • Odpowiedz