Wpis z mikrobloga

Szukałem auta przez 2 miesiące, obejrzałem z 10 gruzów.

I wiecie co? I kupiłem #!$%@? fiata punto 1.2 z 2012 roku. Cały w oryginalnym lakierze, 200k przebiegu ale serwisowany na bieżąco. Od normalnej rodziny.

Byle jeździło. Już mi się odechciało #!$%@? xD jeździ? Jeździ. W miarę komfortowo, muzyka gra, klima jest. Koniec nerwów.

Z farszem.

#samochody #motoryzacja #fiat
Pobierz
źródło: comment_1669105134ANps04o9MeUTtDG25APNqV.jpg
  • 179
@BananowyKrol: Miałem ten sam problem miesiąc temu :P Chciałem kupić jakieś zwykłe auto na dojazdy do pracy i tyle, budżet sobie ustaliłem na 20-30tys i jakaś masakra jak zacząłem przeglądać ogłoszenia :D 70% to były jakieś audi a6 c6, bmw e60 i inne tego typu skarbonki/ulepy. Straszny wysyp szrotów od handlarzy się zrobił.
@BananowyKrol równo 2 lata temu kupiłem za 19k mazdę 3 z 2011 roku, zagazowalem ją za 3k, zrobiłem 25k km i teraz jest warta 21-26k wg otomoto xD stonka
A sama instalacja zwróciła się już 2 krotnie.
@Odki czemu tak na 508 narzekasz? Rodzice mają w domu 9 letniego peugeota 301 którego mają od nowości i citroena c-elsye(wygląda 1:1 jak 301) 7 letniego którego mają od 3 lat i sobie chwalą.
@BananowyKrol: Gość kupił punto XDD Co za problem znaleźć samochód, wchodzisz na otomoto nawet i masz nówki sztuki, BMW nawet 750d za około 300 tys w fajnej konfiguracji.. chyba ze Cię nie stać bo nie jesteś programista ale nie nazywaj się wykopkiem wtedy