Wpis z mikrobloga

@ciemnienie zadałem Ci ostatnio pytanie na które nie odpowiedziałaś.

Jeśli za naszą wschodnia granicą gwalcone I zabijane są dzieci to co to mówi o świecie w którym zyjemy:

A) jest dobrym miejscem
B) jest złym miejscem

Tylko nie gadaj głupot jak ostatnio że życie jest dobre tylko zdarzają się w nim zle rzeczy bo to tak jakby napisac:

Ten samochód jest sprawny tylko się czasem psuje. Sprzeczność...
odpowiadają zarówno za dobre jak i za złe rzeczy co jest oczywiste.


@galek: Dziecko wychowane w patologicznej rodzinie: alkohol, przemoc, bieda. Wyrywa się z tej patologii, kończy dobre studia pracując wieczorami i w weekendy. Zarabia bardzo dobre pieniądze, znajduje świetną kobietę, zakłada rodzinę. Ma szczęśliwe życie: podróże, hobby. Rozumiem że wg TWOJEJ logiki to jego rodzice są odpowiedzialni za ten sukces?
@konrado12 tylko natalista może napisać tski wysryw jak ty :D

Ok przeanalizujmy sytuację tego hipotetycznego dziecka o którym napisałeś (chociaż sam sobie zaprzeczyłeś w tej wypowiedzi)

Załóżmy że to dziecko żyje 70 lat:

Okres dzieciństwa/ nauki - dziecko jak sam powiedziales cierpi bo jest wychowywane w patologii, musi non stop pracować

Okres dorosłości- ciężka praca aby zarobić kasę, praca nad wychowaniem dzieci

Okres starości- choroby I śmierć..

I to.przy założeniu że się
@konrado12: Tak jakoś mi przyszło do głowy...

Dychotomia myślenia – błąd procesów myślowych wyróżniony przez Aarona Becka charakteryzujący się postrzeganiem różnych zjawisk tylko w skrajnych aspektach. Dychotomia myślenia może prowadzić do występowania problemów psychologicznych.

Przykłady dychotomii w myśleniu: dobrze – źle; prawdziwy – fałszywy; winny – niewinny; my – oni; przyjaciel – wróg; zasady – brak zasad; tyrania – wolność; demokracja – dyktatura; sprawiedliwość – niesprawiedliwość; naturalny – nienaturalny; cywilizowany –
napisałem Ci ze tam nie ma żadnego sukcesu.


@galek: napisałeś ale nie odpowiedziałeś. Ja nie pytałem czy to jest wg ciebie sukces czy też nie. Pytałem czy za to osiągnął odpowiedzialni są jego rodzice. Oczywistym jest że nie odpowiesz bo przyznałbyś jak posraną logiką się kierujesz. Już kiedyś pisałem że uważam antynatalistów za najgłupszą grupę społeczną na wykopie ale ty to już wspinasz się na wyżyny.