Wpis z mikrobloga

@Just_Jump: archon i extradom mają mnóstwo projektów i te najbardziej popularne mają swoje grupki na FB. Projekt kosztował 2.5k w promocji z tablicą budowlana itp. tylko przed zakupem sprawdź warunki zabudowy żeby nie robić pozniej wielu zmian bo architekt będzie musiał ten dom dostosować.
@Just_Jump: Patrzylem na extradom i archon. Jak juz wybralem to wszedlem jeszcze na strone biura projektowego. Okazalo sie ze dla swoich projektow maja grupy na fb, gdzie ludzie sie pytaja o porady i chwala swoimi budowami. Okazało sie takze, ze czesto tam oglaszaja promki na swoje projekty do -25% z kodem. Poczekałem chyba z miesiac i taka promka byla. W sumie zaplacilem 35% taniej niz na extradom za sam projekt (3200pln
@Just_Jump: 20 k zł. Ogólnie patrząc na mirki piszą to płace strasznie dużo. Ale jak przypomnę sobie jak wybrałem projekt i byłem u trzech architektów, powiedziałem co chce zmienić to cena w sumie rosła 3 krotnie. 250 m2, piwnica, dwie kuchnie i trzy oddzielne wejścia, wiec wybrałem indywidualny