Wpis z mikrobloga

Proszę o szybką poradę. Miałem się spotkać z dziewczyną o 11, i czekam sobie już od tej godziny. Powiedziała, że dotrze tutaj o 14:30. Czekalibyście tak długo? Czy mam ją olać? Przeprasza mnie, ale już czekam na nią ponad 2 godziny. Jej wytłumaczenie to: wstała zbyt późno i nie zdążyła na pociąg + potem jedno z połączeń anulowano + finalnie jej przyjaciel ją podwozi.
#zwiazki #spotkanie #rozowypasek #niebieskipasek #kiciochpyta

Czekać kolejną godzinę na dziewczynę?

  • Tak 17.7% (25)
  • Nie 82.3% (116)

Oddanych głosów: 141

  • 19
Ukraina w perspektywie nie tak dalekiej może być naszym głównym RYWALEM, tak, RYWALEM


@Davidvia0: nawet jeżeli dotrze to już na zawsze będzie wiedziała, że może się spoźnić 3 godziny i ty nic nie zrobisz. WIęc będzie tobą pomiatać.
@Davidvia0: to jakiś gamoń, pewnie nie będzie w stanie utrzymać się w pracy, życiowy nieogar, będziesz musiał za nią dużo rzeczy robić i myśleć

Jeżeli jej na to pozwalasz to masz skłonność do ponoszenia takich ofiar, więc może ci to pasuje

Gdybym miał czekać na jakimś dworcu, to na wieść to tym że zaspała na pociąg i będzie 3 godziny później, przełożyłbym spotkanie na następny tydzień i zajął się innymi sprawami