Wpis z mikrobloga

Niewidomy i niepełnosprawny chłopak chorujący na porażenie mózgowe, mający problem z kontrolowaniem rąk niechcący dotyka w autobusie kobietę jak się później okazało pracującą w policji, a funkcjonariusze 2 dni później zabierają go o 6:00 rano na komisariat i stawiają zarzut doprowadzenia kobiety do innej czynności seksualnej?!

Tylko dwa dni zajęła policji identyfikacja osoby niepełnosprawnej i zabranie jej o 6:00 rano na komendę. Chciałbym żeby w każdym przypadku policja tak sprawnie działała, nie tylko jak dotyczy to "pracownika policji".

Na szczęście prokuratura zachowała zdrowy rozsądek i zmieniła kwalifikację z "doprowadzenia do innej czynności seksualnej" na "naruszenie nietykalności cielesnej"
I tak to się żyje w uśmiechniętej Polsce.
#polska #p0lka #logikarozowychpaskow
Polejmnie - Niewidomy i niepełnosprawny chłopak chorujący na porażenie mózgowe, mając...

źródło: Screenshot_20240725_115424_Chrome

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polejmnie: strach do autobusu wsiadać, kierowca zahamuje, ty polecisz do przodu i niechcący trafisz na funkcjonariuszkę a jej się twój pysk nie spodoba i rano cię z wyra zabiorą na komisariat
  • Odpowiedz
  • 1056
Na szczęście prokuratura zachowała zdrowy rozsądek i zmieniła kwalifikację z "doprowadzenia do innej czynności seksualnej" na "naruszenie nietykalności cielesnej"


@Polejmnie: na szczęście? Prokurator powinien zostać przeniesiony w stan spoczynku za jakiekolwiek zarzuty.
  • Odpowiedz
@Polejmnie @Polejmnie

Na szczęście prokuratura zachowała zdrowy rozsądek i zmieniła kwalifikację z "doprowadzenia do innej czynności seksualnej" na "naruszenie nietykalności cielesnej"

I tak to się żyje w uśmiechniętej Polsce.

#polska #p0lka #logikarozowychpaskow


Nie na szczęście, tylko żeby nie było nielegalnego zatrzymania. Dotknięcie kogoś to nie przestępstwo.
  • Odpowiedz
  • 47
Czy ja dobrze rozumiem, że chłop na głos pytał "halo czy ktoś mógłby mi pomóc?" I ludzie go całkowicie olewali? (°°
  • Odpowiedz
  • 13
@xPekka I co ciekawe osoba, która nie reagowała pracowała w policji. No warto zbadać sprawę czy rzeczywiście tak było.
  • Odpowiedz
  • 26
@Polejmnie jakiekolwiek postawienie zarzutów przez prokuratora to jest śmiech na sali. Ja rozumiem, że policjanci nie są zbyt lotni umysłowo, ale od prokuratura wymagam więcej rozumu. Powinien po czymś takim wylecieć z pracy.
  • Odpowiedz
@L3stko: prokurator powinien ku*rwę ustawić do pionu za składanie fałszywych zeznań i potraktować szczególnie surowo za to, że wykorzystuje w tym celu miejsce pracy, które powinno budzić szczególne zaufanie w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@Polejmnie: wiem, że brzmi to źle w wersji jaka jest w artykule, ale przed wydawaniem wyroku poczekalbym na wersję drugiej strony. Albo chociaż video z monitoringu w autobusie.
Pamiętam historię ze "strzałami ostrzegawczymi" na granicy. Też wielkie poruszenie i skandal. A potem strzały okazały się w kierunku innych funkcjonariuszy SG i zabawą w Rambo.
  • Odpowiedz
@loczyn: no jakby mnie ktoś macał 10 sekund to bym nie siedział cicho tylko zrobił awanturę, cierpliwa z niej babka ale nie wykluczam że facet wykorzystywał niepełnosprawnośc do bezkarnego macania lasek
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Ten niewidomy i niepełnosprawny chłopak 8 minut macał obcą kobietę, przecież od razu widać, że sobie znalazł idealną wymówkę, a nie że potrzebował nagle pomocy. Ale oczywiście wykopki już bez żadnych danych oceniły, że pewnie ją tylko klepnął w ramię xd Kto nie miał nigdy do czynienia z nadpobudliwymi seksualnie ludźmi z upośledzeniem umysłowym ten nie potrafi sobie nawet wyobrazić jak oni czasem się zachowują.
  • Odpowiedz