Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem sobie, by schować stację ładującą do robota sprzątającego pod siedziskiem w szafie w korytarzu. Takie rozwiązanie ma sens? Nigdy nie miałem robota i zastanawiam się, czy czasem nie będzie problemów z wjechaniem (być może wymagana jest większa przestrzeń). Jakieś sugestie?

#sprzatanie #diy #majsterkowanie #szafa #roomba #irobot #odkurzanie #xiaomi #robotsprzatajacy #technologia #remontujzwykopem #roborock #pytanie #pytaniedoeksperta #agd #kiciochpyta #elektronika #meble #meblenawymiar
becvvv - Wymyśliłem sobie, by schować stację ładującą do robota sprzątającego pod sie...

źródło: comment_16689070049iG8y2vNWWe22R41gECLQr.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atehxx: a możesz zmierzyć ile masz od krawędzi robota do cokołu szafki? Stacja jest u Ciebie dosunięta do ściany? Niestety sytuacja o której piszesz - że robot będzie wystawał - jest u mnie nieakceptowalna i jeśli miałoby tak być, to robot musiałby być przeniesiony w inne miejsce.
@becvvv: Stacja jest na palec odsunięta od tylnej ścianki. W takiej pozycji robot ze stacją zajmuje 42cm od tylnej ścianki.
Cała wnęka u mnie ma 52cm głębokości do tych cokołów na dole, więc robot jest 10cm głębiej niż cokół.
Mój to Roborock S50.
Twoje 38cm to za mało imho. Ale wg obrazka masz potencjał pogłębić szafkę o te kilka cm.
@becvvv: ja mam schowaną bazę roborocka pod szafką, przy brzegu i działa wyśmienicie i nie zajmuje dodatkowego miejsca ;) robot nie ma problemu z wjazdem, chociaż obok stoi pudło a z drugiej strony jest noga szafki :)