Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem sobie, by schować stację ładującą do robota sprzątającego pod siedziskiem w szafie w korytarzu. Takie rozwiązanie ma sens? Nigdy nie miałem robota i zastanawiam się, czy czasem nie będzie problemów z wjechaniem (być może wymagana jest większa przestrzeń). Jakieś sugestie?

#sprzatanie #diy #majsterkowanie #szafa #roomba #irobot #odkurzanie #xiaomi #robotsprzatajacy #technologia #remontujzwykopem #roborock #pytanie #pytaniedoeksperta #agd #kiciochpyta #elektronika #meble #meblenawymiar
becvvv - Wymyśliłem sobie, by schować stację ładującą do robota sprzątającego pod sie...

źródło: comment_16689070049iG8y2vNWWe22R41gECLQr.jpg

Pobierz
  • 26
@becvvv: Domyślam się, ze na gorze ma być siedzisko, ale na to trochę mało wzmocnień. Co do robota to z czasem będziesz chciał mieć takiego ze stacją opróżniania, wiec najlepiej zrobić to otwierane od góry i od dołu, żeby łatwo się dostać raz na tydzień/miesiąc etc.
@becvvv: nie chodzi o średnicę - ten robot nie ustawi się na wprost metr przed tylko podjeżdża zygzakiem. Roborock zgodnie z instrukcją wymaga ponad 1m i ja u siebie faktycznie widzę, że bez takiego miejsca sa problemy z powrotami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: Wymogi Roborock są z bardzo dużą rezerwą. U mnie jest pod siedzeniem narożnika gdzie przed nim jest jeszcze stół z jedną płaską nogą i dojazd jest mega skomplikowany. Mimo to robót robi wjazdy i wyjazdy bez najmniejszych problemów. Co do iRobota to nie wiem jak się ten sprzęt zachowuje w bardziej skomplikowanych dokach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: mam xiaomi pierwszą generację. Baza stoi pod stolikiem z ikei, tym najtańszym za 10 euro co jest 55x55. Odkurzacz nie obija się o nogi i normalnie parkuje bez problemu.
@becvvv: No elo :) Ja sobie tak zamówiłem i jest cacy. 15cm wysokości, 56cm szerokości - bez najmniejszego problemu wjeżdża, wyjeżdża. Do opróżniania można go ręką wycofać, ale ja i tak apką mu każę podjechać do punktu na mapie, a potem przyciskiem znaleźć sobie powrót do ładowarki.
Doprowadziłem sobie też prąd z gniazdka i wszystko ładnie schowane.
A no i na twoim 38cm głębokości to ci raczej będzie wystawał. U mnie
atehxx - @becvvv: No elo :) Ja sobie tak zamówiłem i jest cacy. 15cm wysokości, 56cm ...

źródło: comment_1668938435c3eoP7DoAtq02rl3ugSoLP.jpg

Pobierz