Wpis z mikrobloga

Właśnie minął MIESIĄC odchudzania z 164,6 kg!

Początkowa waga: 164,6kg
Aktualna waga: 158,6kg (-6kg)

Jadłem: Większość dni 2200-2300 kcal, ale zdarzało się i 1600 kcal
Makro mniej więcej:
Białko 100g
Tłuszcz: 50g
Węgle: 270g
Picie: ok. 3 l wody dziennie
Ruch: Często około 6-7k kroków (ale nie zawsze)

Jeśli chodzi o to czy coś wyrzuciłem specjalnie z diety, to jedynie nie jem słodyczy. Zdarzyło się wypić alkohol czy zjeść kebaba ale nadal wszystko było w deficycie do 2300kcal)

Przykładowe posiłki:
Śniadanie: Owsianka / Pieczywo
Obiad: Najczęściej kurczak z ziemniakami.
Kolacja: Jakieś fit pancakes, placki bananowe
Między posiłkami: Wafle ryżowe

#odchudzanie #redukcja #dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy
  • 18
@Felix_Camora: Tak jak w poście, większość dni 2200-2300kcal, ale zdarzyło się czasami 1600, też chyba bez przesady, nawet jakby zdarzyło się cały dzień nic nie jeść, to nie zaprzepaszcza to całego miesiąca. Po prostu nie chciałem już dobijać z 1600 do 2300 bo myślałem że jak się nie je nic przez dłuższy czas i potem na wieczór zje to się tyje, ale już wiem że spokojnie mogę dobijać codziennie do 2300.
@Beeercik: Ale tu nie chodzi o to, żeby zejść do 70kg na takich kaloriach, ale pozbycie się dość szybko trochę tłuszczu, a dalsza utratę wagi można kontynuować na trochę wyższych kaloriach dodając aktywność. Jak ktoś waży 160kg (i zakładam, że nie ma ponad 2m i mięśni) to nie da rady uprawiać dużo aktywności. Ale jak np zgubi 30kg już może sporo więcej robić, a i odciążenie organizmu o tyle ma duży
Warto się zastanowić - jeśli teraz zaczniesz zbijać na 1600 kcal przy 150 to ile będziesz musiał przy 100 kg uciać?


@Felix_Camora: co to za #!$%@?? Deficyt to deficyt, nie ważne czy ważysz 200kg czy 50kg jeżeli dostarczasz mniej kcal niż potrzebujesz do życia.