Wpis z mikrobloga

obejrzałem kilka filmów pawła z #dsm i teraz cały czas mam w polecanych jego szortsy jak jako samiec alfa wypowiada się o grubych babach i feministkach, czekam aż mi w końcu to wywali z algorytmu xD chociaż przyznam zabawnie się go teraz ogląda jako kołcza co się zna na życiu. chociaż największą odklejkę zaliczył paweł grom z #kulturystyki100pro u niego to w ogóle schizofrenia jakaś weszła

i ciekawe co u #brandfitness xD

#silownia #mikrokoksy #polskiyoutube
yahoomlody - obejrzałem kilka filmów pawła z #dsm i teraz cały czas mam w polecanych ...

źródło: comment_1668778663Hx9ped8IiffxvLI15MaLew.jpg

Pobierz
  • 24
@yahoomlody: typ, który miał wiedze o sterydach na poziomie SFD, ośmiesza się jak pajac co słowo wszystko przekręcając i te sławetne pimpowanie SARMów, gdzie po 10 mg RAD-140 siła rosła mu o 80 % xD. Ostatecznie to taki leszcze, ze 140 kg na siadzie w taśmach u barbellsów go zgniotło a samego typa pogoniła baba z UK, gdzie #!$%@?ł na zmywaku taki samiec alfa i on nagrywa filmy jak mają sobie
@dsomgi00: problem w tym, że on na niczym się nie zna. Każdy jego film o dopingu musiałbym prostować co zdanie, pajac czystej maści, co nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Typowy szkodnik, co nawet na tej siłowni nic nie podniósł ani formy nie zrobił
@yahoomlody: @bdm_bq: @Kasahara: A gdzie są stare filmiki DSM!? Wtedy na początku też było o "męskości" ! I to w jakim stylu wtedy to było! Że trzeba #!$%@?ć frajerów, że facet bez mięśni to #!$%@?... etc... A teraz... INTELIGENT! Tylko pytanie czy pół, a może raczej ćwierć.

Pousuwał wszystko nawet z CDA xD

No jeden filmik został, KLASA I STYYL!
https://www.cda.pl/video/637502bc
@yahoomlody: Zawsze mnie zastanawiało jaki #!$%@? trzeba mieć gen, albo jak #!$%@? trenować, żeby będąc x lat na środkach nie być ani silnym ani nie mieć estetycznej sylwetki. Z tym mi się ten gość zawsze kojarzył