Wpis z mikrobloga

Wczoraj #neuropa wrzucała heheszki za nazwanie Brauna ruską onuca. Tradycyjnie bez wypowiedzi #bekazlewactwa

Dzisiaj wpadło mi nagranie i co ten Braun mówi? Ze kryptopispwcy neuropy go wyzywaja?

1. Brak zgody na zadluzanie poza budzetem
2. Jeżeli dzis sprawa jest tak trudna, to jaka będzie w 2023?
3. W zasadzie powiedział to samo co PO, chwilę później.

Czy kryptopisowcy z neuropa chcą aby #pis mógł nas zadłużać w opór... a jak chcesz kontroli budżetowej to jesteś onuca. Kto gra na silną #rosje? No neuropa bo jak gospodarka sie zawali to zapomnijcie o rozwoju...

Poniżej nagranie.

#konfederacja #braun #neuropapiszawszerazem

https://m.youtube.com/watch?v=7tRI7L3Nae8

Nie interesuje mnie Braun ale jeśli wypowiedzi jak tutaj świadczą że jest onuca, to #neuropa razem z #pis znów kłamią...

#bekazpis #bekazneuropy
  • 24
@valarr: w przeciwieństwie do neuropis wrzucilem cale nagranie. Neuropa na sztandar wzięła gosiewska ktora w sejmie gada o ruskiej onucy


@jakubz: neuropa akurat wzięła wypowiedż z tygodnika nie. Po za tym nie wiem czy zauważyłeś ale zarówno ja jak i neuropki wczoraj też #!$%@?ły na gosiewską wczoraj - ale tak, mam wrażenie, że też sporo neuropków tego nie ogarnia.

To jest żenada z jej strony a ciche przyzwolenie na takie
Wypowiedź Brauna jest zwyczajna, nie damy morawieckiemu czeku in blanco... jak to jest sprzyjanie rosji to na wykopie 99% to onice...


@jakubz: wykopki wczoraj cisnęły z wypowiedzi gosiowskiej, że się zachowuje jak wykopek i na 100% musi mieć tu konto. Nie było nic o wypowiedzi Brauna.

A jeśli miałbym wnieść swoją opinię to się z Braunem zgadzam w tym wypadku ale nie zmienia to faktu, ze Braun jest onucą - co
@Kryspin013: przekroczyła go wielokrotnie


@NijuGMD: Czy ja wiem? Ciężko przeskoczyć Brauna a typ z czasem się coraz bardziej odkleja.

Edit
Chociaż z drugiej strony baba to pisowiec i tutaj trzeba przyznać, że nimi to ogólnie jest ciężko. Tyle, że przy tym prawicowym poziomie dyskusji jaki reprezentują tak się zastanawiam czy w ogóle jest sens ich porównywać. Oboje to chamy na publicznych stanowiskach reprezentujący jakąś ludność ( ͡° ʖ̯
@jakubz: Jeden cham starł się z drugim chamem. Różnica tylko taka, że jeden z nich jest jeszcze ruską gnidą.

Niektórych to bawi, bo lubią karczemny humor, innych np. mnie mierzi i po 10 sekundach wyłączyłem nie włączając się w ogóle w dyskusje.

To o czym mówił wcześniej ten rusofil nie było w ogóle przedmiotem wczorajszych śmieszków w internecie i nie rozumiem po co to w ogóle tu przywołujesz.
@jakubz:

1. Brak zgody na zadluzanie poza budzetem


Tylko dlaczego nie? Xd to ze jakiś tuman wpisał limit do konstytucji, nie znaczy że trzeba sie go trzymać, robi tak każdy w UE, no chyba że nie ogarniasz jak działa ekonomia, emisja pieniądza i mozna cie nastraszyć długiem publicznym