Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie przy ibs regularne biegunki? Tydzień temu męczyłem się na kiblu dwa dni, a dzisiaj od nowa () mam ibs zdiagnozowanego od luty 2022, ale wcześniej bolało mnie i kuło w jelitach co było normalnością i robiłem luźną kupe rano zawsze.. a teraz te bolesne biegunki co tydzień mam.. zaczyna mnie to irytować bo ciągle przez to muszę zostać w domu i nie idę do roboty..

#ibs #biegunka #srajzwykopem #sibo
  • 17
@johnny_tsunami: ilu lekarzy stwierdziło u ciebie ibs ? (bez mówienia kolejnemu co stwierdził poprzedni)

Robiłeś badanie SIBO(ale nie w alab,diagnostyka bo to kasa w błoto).

Często mówią że ibs a to sibo(chociaż podobno to współistnieje).

Też mi gadali ibs ibs, a się okazało że mam SIBO, stan zapalny jelit, zgurbienie zewnętrznej ściany jelita.

Ale spoko będzie Pan brał no ibs, myc... coś tam i nospe będzie git, h...ja był git, niekompetentne
@johnny_tsunami: próba oddechowa.

Ja jechałem ponad 100km aby zrobić to badanie, w Poznaniu mam namiary, badanie ok 100 zł ,1h i masz wynik.
Pani prof. Dobrowolska dała mi na niego namiar i się nie dziwie, gdyż w alab wynik że jest ok, a tam że nie jest.
Dostałem lek i jest spokój.
@Doment: Nie chciałem tego robić stary, ale no...

Nie oszukujmy się...to "zewnętrzne zgrubienie ściany jelita", jakby ci to powiedzieć...eh...no dobra...będę z Tobą szczery. I tak co byś nie zrobił to dostaniesz tego raka i nie wyleczą tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°), nie chciałem tego mówić, ale lepsza najgorsza prawda niż najsłodsze kłamstwo.
@MrBeast: w poznaniu, tego co ja polecam,mistrzu, badanie trwa 1h i wiem że jest dokładne
A jak chcesz to rób sobie gdzie chcesz, jednak nie powiem Tobie czy badanie które ty wybierzesz i zrobisz będzie legitne. Twój wybór. Ja moge polecić tylko to co sam sprawdzałem.
@Doment: Ale nie da się otrzymać „dobrego”wyniku po 1h, dmucha się co 20-30 minut wiec jak przy 2-3 dmuchaniach chcesz otrzymać dobry wynik. Głównie patrzy się na wyniki około 90 minuty.
@MrBeast: mmmmhhh...
Tak jak mówisz.
Rozumiem że robiłeś jedno i drugie dzięki czemu masz to potwierdzone na papierze?
Rozumiem że wiesz o jakiej metodzie badania ja mówię, a dokładniej o urządzeniu które jest do tego wykorzystywane.

mmmmhh.....

Spoko masz rację, z pewnością i w 100%( ͡º ͜ʖ͡º)
EOT
@MrBeast: widzisz ja robiłem test w alab, 3h dmuchanie jakiegoś woreczka i do urządzenia ten woreczek szedł
koszt 165 zł - wynik negatywny

i robiłem ten w poznaniu w ostępie 3 dni, i wynik pozytywny koszt 80 zł 1h - ten test poleciła mi prof. dr hab. Agnieszka Dobrowolska-Zachwieja(specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog)

I wynik pozytywny nawet mocno wyszczelony poza skale

Dlatego się pytałem, czy masz porównanie z inną metodą.

Z twojej
Doment - @MrBeast: widzisz ja robiłem test w alab, 3h dmuchanie jakiegoś woreczka i d...

źródło: comment_1668870369Zyof9WltHMz8YUMtYsfcuM.jpg

Pobierz