Wpis z mikrobloga

@far_away: moze to zbyt doslownie zrozumiales, bo ja to 'zrobi wszystko zeby z Wami byc' w tym kontekscie rozumiem jako, ze zawsze wygospodaruje troche czasu na spotkanie/odpisanie czyli poznawanie sie i rozwijanie relacji a nie szukanie wymowek 'nooo zarobiona bylam caly tydzien' i dlatego nie mogla napisac chociaz dwoch zdan jadac w autobusie czy cos ;)

a to 'dorosli ludzie kalkuluja' brzmi dla mnie troche toksycznie. Jak ktos ma kalkulowac relacje
@czuczupikczu: Ja mam wrażenie, że dużo ludzi na tej stronie myśli o relacjach jednotorowo, tzn. że zawsze powinna wyglądać tak czy srak. Tymczasem to wiele od danego człowieka zależy. Widać nawet po zwykłym koleżeństwie, że czasem ktoś chętnie do ciebie gada, a do innego sam musisz zagadywać, bo ten już np. mało się odzywa tak sam z siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@girlsjustwannahavefun: zabrakło gwiazdki, że ta sytuacja dotyczy pierwszego półrocza związku, potem ludzie mają swoje sprawy i nie, nie jest tak, że dobry chłopak/dobra dziewczyna rzuci wszystko, żeby sobie z partnerem czy partnerką posiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wymówki w stylu "nie miałem kiedy napisać" przez cały dzień, to tylko wymówki

@hermetyczniee: a może dorośli ludzie bywają w pracy na przykład i mają też inne zajęcia? Ja wolę, żeby nikt do mnie nie pisał, niż żeby odpisywał raz na 3 godziny.
@girlsjustwannahavefun: Potwierdzam z własnego doświadczenia. Jeśli komuś zależy na kontakcie z Tobą to choćby to była najbardziej zajęta osoba na świecie z milionem obowiązków to stanie na głowie, żeby Ci poświęcić chociaż trochę czasu i się spotkać/pogadać czy to online czy w realu. Cudowne uczucie.

Wszystkie teksty typu płaku płaku nie mam czasu, jestem taaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaaki zajęty słyszałam zawsze od kłamców, którzy się mną bawili/ trzymali jako opcję zapasową/ nie mieli jaj,
@Shatter: wydawało mi się logiczne, ze nie mam na myśli rzucania wszystkiego w imie miłości, tylko dojrzałe i dorosłe relacje. Logiczne ze każdy ma swoją prace i pasje, i ja to szanuje. Chodzi bardzoej o to, ze jeśli ktoś Cię lubi/kocha to jest w stanie wygospodarować piec minut na telefon do Ciebie czy spotkanie 2x w tygodniu czy ile tam wam pasuje.
ze zawsze wygospodaruje troche czasu na spotkanie/odpisanie


@czuczupikczu: Też bzdura. Zarobiony dorosły człowiek często nie ma czasu na pierdółki typu sms/czat/tel, a po pracy jedyne na co ma ochotę to sen, nie zabawianie królewny/królewicza. Z kolei drugi dojrzały dorosły człowiek to rozumie.