Wpis z mikrobloga

Odczuwam taki niepokój, dyskomfort jak widzę to zdjęcie i zdaję sobie całkowicie sprawę, jakie miernoty debatują o tak poważnej sytuacji jaka miała miejsce


@evilonep: Nie bój się na szczęście wbrew projekcjom wykopków w sejmie nie siedzą tacy debile jak tutaj. Chociaż wiadomo tutaj każdy jest omnibusem, programistą 15k, posiada dobrze prosperującą firmę, którą oczywiście zbudował od zera bez niczyjej pomocy i generalnie zajebiście sobie radzi na każdym możliwym polu życia osobistego
ale tu nie chodzi o to, zobacz. Ile widziałeś filmików z #!$%@? Sasina, Ziobry i reszty tych cymbałów. Oni teraz tam siedzą i zapewne kocopoły gadają. Spróbuj oczami wyobraźni być w tym miejscu i właśnie głos zabiera taki Sasin....


@evilonep: Ja nie muszę sobie tego wyobrażać, pracowałem w mediach i robiłem wywiady z politykami, rozmawiałem również ze "statystycznymi obywatelami", widziałem jakie listy i maile ludzie wysyłają do redakcji, jakiej argumentacji używają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilonep: e, nie przesadzalbym. Pewnie przez te pare godzin dobijali się do wujka Joe i pytali co robić bo oni to nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@evilonep: niepokój to bym czuł gdyby tam elyta wykopu siedziała. W kryzysowych sytuacjach PiS pokazał że radzi sobie bardzo dobrze. Może pisać swoje 50gr wysrywy ale z oceną wystaw im po fakcie. Chyba że może coś ciekawego napiszesz na temat kryzysu migracyjnego i wyobrażenia jakby twoj kochany her Donald sobie z tym poradził.