Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postąpiłem źle i nie wiem co dalej. Jestem lvl 34. Bo bylejakich studiach i pracach. Chciałem coś zmienić w swoim życiu. Przez pół roku uczciwie szukałem ambitniejszej pracy, bez rezultatów. Kilku rekruterów uczciwie mi powiedziało, że mam za małe i nieadekwatne do wieku doświadczenie. W związku z tym zmieniłem CV i wpisałem, że mam 10 lat mniej. I po tygodniu byłem już po 3 rozmowach, w jednym miejscu (korpo) zaproponowano mi pracę. Warunki fajne, czuję że bym się rozwinął. I teraz muszę wypełnić kwestionariusze do umowy o pracę i wpisać prawdziwą datę urodzenia. Jak uważacie, czy to się wyda, czy jest szansa, że nie będzie komunikacji między kadrami a moimi przełożonymi i uda się to zamieść pod dywan?
Tak wiem, że źle zrobiłem. To była desperacja.
#praca #rozmowarekrutacyjna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6373537ff457b9087ffbfba8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 91
@biauywilg: wrecz przeciwnie, nigdy nie wpisalem, i w firmach, gdzie pracowalem bylo to wrecz niemile widziane. Znam tez jedna firme, ktora czysci CV - tzn. jak ktos przysyla CV, gdzie jest zdjecie/wiek/etc, to zanim zostanie przeslane do wlasciwego rekrutera, te informacje sa photoshopowane XD.
@AnonimoweMirkoWyznania: po cholere wpisywac wiek w cv? to w pl jest dalej legalne? xd


@biauywilg: A jakies daty typu studia, praca we firmie od do sie wpisuje, bo wiesz, jak napisze ze skonczyl studia w 2012 roku, to zlote dziecko, bo majac dzis 24 lata musial je zaczac w wieku 8-9 lat. Wiec jak podasz daty studiow to rekruter sobie policzy.
Jak się przyczepia i powiedzą że zle wypełniłeś i tak to by Ciebie nie przyjęli to ich po ciśniesz o ejdżyzm. Pójdziesz do uwagi w tvn a do nich przyleci błękitny 24 z którego wyskoczy sekielski i maja Staśko. Będziesz sławny i wystąpisz w tańcu z gwiazdami a późnej będziesz w jury twoja morda brzmi znajomo.