Wpis z mikrobloga

Czyli mamy potwierdzenie, że przez cały najbliższy rok Ukraina znajdować się będzie w defensywie. Przez ten czas kraj będzie niszczony gospodarczo i demograficznie przez silniejszą Rosję. Moja opinia jest następująca: euromajdan był niczym innym, tylko początkiem końca Ukrainy. Zamiast balansować pomiędzy wschodem i zachodem, Ukraińcy na własne życzenie zniszczyli swoje państwo - mieli mnóstwo możliwości, a postanowili założyć sobie pętlę na szyję... i to wszystko ku uciesze zepsutego, zachodniego establishmentu.
#neuropa #4konserwy #rosja #ukraina #wojna #wojsko
D00msday - Czyli mamy potwierdzenie, że przez cały najbliższy rok Ukraina znajdować s...

źródło: piccc

Pobierz
  • 19
Czyli mamy potwierdzenie, że przez cały najbliższy rok Ukraina znajdować się będzie w defensywie.


@D00msday: Przecież mówi się o tym od zakończenia tej ukraińskiej ofensywy na Zaporożu.

Przez ten czas kraj będzie niszczony gospodarczo i demograficznie przez silniejszą Rosję.


Przez ten czas będzie zbierać siły oraz zapasy na kolejną ofensywę.

Zamiast balansować pomiędzy wschodem i zachodem, Ukraińcy na własne życzenie zniszczyli swoje państwo - mieli mnóstwo możliwości, a postanowili założyć sobie
Czyli mamy potwierdzenie, że przez cały najbliższy rok Ukraina znajdować się będzie w defensywie. Przez ten czas kraj będzie niszczony gospodarczo i demograficznie przez silniejszą Rosję. Moja opinia jest następująca: euromajdan był niczym innym, tylko początkiem końca Ukrainy. Zamiast balansować pomiędzy wschodem i zachodem, Ukraińcy na własne życzenie zniszczyli swoje państwo - mieli mnóstwo możliwości, a postanowili założyć sobie pętlę na szyję... i to wszystko ku uciesze zepsutego, zachodniego establishmentu.


@D00msday:
@D00msday: z perspektywy 10 lat to Majdan wygląda fatalnie dla Ukrainy, tysiące zabitych, utrata terytorium, katastrofa demograficzna. Tylko piszę to wiedząc co się wydarzyło, czy z perspektywy 2013/14 młodych ludzi euromajdan był zły? Nie, młodzi chcieli do UE tak jak my w latach 90, głównie po to aby móc wyjechać na zachód, dorobić się itd.
@D00msday: pier dolisz

Jedyna szansa na rozwój dla Ukrainy to status kandydata do UE, który daje różne benifity w tym dostęp do rynku. To wymiana handlowa buduję dobrobyt. A w Rosji uwielbiają leczyć swoje upośledzenie, że u sąsiada gorzej. U sąsiada przestało być gorzej, więc chcieli się go pozbyć.
Przez ten czas kraj będzie niszczony gospodarczo i demograficznie przez silniejszą Rosję.


@D00msday: rosja nie jest silniejsza. To jest po prostu walka dwoch osiedlowych żuli na łączce z czego jeden jest dogadany z innymi na okradzenie drugiego, a drugi dostaje hajs na zarcie przez co jeszcze sam nie sprzedal za bezcen swoich obsranych gaci pierwszemu
@literacyfra123 no ja bym dodał że jeszcze Euromajdan obalił demokratycznie wybranego prezydenta, zaraz i tak będą mnie wyzywać od ruskiej narracji ale to jest fakt.

Co by nie mówić był to kamień milowy, który doprowadził do tego co mamy w tej części Europy.

Co najsmutniejsze w tym wszystkim nie ma zwycięzców od tego co się wydarzało przez 10 lat. Wystarczy porównać PKB, demografię itp

Ciekawe jakby Jaunkowicz nie zostałbym obalony i odbyły
Moja opinia jest następująca: euromajdan był niczym innym, tylko początkiem końca Ukrainy.


@D00msday: Moja opinia jest następująca: uzyskanie suwerenności w 1990 roku było niczym innym, tylko początkiem końca Ukrainy.
Zamiast balansować pomiędzy wschodem i zachodem


@D00msday: Właśnie przez tę słynną "politykę wielowektorową" po 1989 i balansowanie między wschodem i zachodem Ukraina jest tam, gdzie jest. Polska wybrała jednak zachód i wyszła na tym zdecydowanie lepiej, a Ukraina zaczynała wtedy bogatsza. Majdan się nie wziął ot tak z powietrza, czy interwencji CIA, jak to w Rosji przekonują.